Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 17:20

Інтелектуальна  еліта  Христинівщини

2016 - 2017  навчальний рік

МАН ІІ етап (Обласний)

18-19 лютого юні науковці Христинівщини захищали честь району на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Чотирнадцять конкурсантів представляли свої роботи у 15 секціях.

Результати:

І місце – Діскаленко Анастасія, учениця 11 класу Христинівської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 1 імені О.Є.Корнійчука (науковий керівник Семенова Г.О.);

ІІ місце – Бондарчук Євгеній, учень 10 класу Христинівської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 1 імені О.Є.Корнійчука (наукові керівники – Черчук Н.В., Ніколайчук О.В.);

ІІІ місце – Якименко Марія, учениця 10 класу Христинівської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 1 імені О.Є.Корнійчука (науковий керівник – Семенова Г.О.);

Кучай Олександра, учениця 10 класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 (науковий керівник – Сокур О.В.);

Качан Владислав, учень 10 класу Малосевастянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (науковий керівник Качан Л.Ф.);

Гаврилюк Юлія, учениця 11 класу Углуватський НВК (науковий керівник – Санєєва Г.І.), Бондарчук Євгеній, учень10 класу Христинівської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 1 імені О.Є.Корнійчука (наукові керівники – Черчук Н.В., Ніколайчук О.В.); (5 – ІІІ місць)

Рівень конкурсу

Результативність (місця)

Відзначення за активну участь у конкурсі, переможці та лауреати

Районний

Обласний

2 Подяки за активну участь

Всеукраїнський

Міжнародний

2013 - 2014  навчальний рік

В 2014 році члени Христинівської  Малої академії наук України, відділення якої працює на базі будинку дитячої а юнацької творчості, внесли в копілку перемог району  19 призових місць. У ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН здобули: І місце – 3, ІІ місце – 4, ІІІ місце – 10, відзнака за високий рівень підготовки науково-дослідницьких робіт – 3. Два учні представляли Черкаську область у ІІІ етапі в секціях комп’ютерних систем та мереж, агрофізики та космічних досліджень. Перемогу здобув Калиндрузь Богдан, учень 11 класу Розсішської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Дев’ять юних науковців були запрошені до участі у ІІ (очному) етапі Національного туру Міжнародних конкурсів «Енергія і середовище», «INFOMATRIX-2014»  та  «Intel-Eko-2014». Двоє з них стали переможцями.

Калиндрузь  Богдан, учень 11 класу Розсішської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, ІІІ місце Національного туру Міжнародного конкурсу «INFOMATRIX-2014».

Пустовий Андрій, учень 11 класу Верхняцького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-ліцей» з науковим керівником Денисюк Л.М. (І місце Національного туру Міжнародного конкурсу  «Енергія і середовище».

Відбулася зустріч начальника відділу освіти Білецької М.В. з переможцями інтелектуальних конкурсів.

«  Листопад 2017  »