Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 19.03.2024, 10:58

Країна чарівного пластиліну

Морські жителі з пластиліну

Тема заняття: Птахи-символи. Ліплення пташок: Лелека

Своєрідним символом України є лелека. У народі говорять: двір, де є гніздо лелеки, вважається щасливим. Вважається, що назва «лелека» походить від імені язичницького бога любові Леля. Оскільки від кохання народжуються діти, не дивно, що, за давнім повір'ям, добрим людям дітей приносить лелека.

Підготуйте для роботи пластилін, стеку , пару сірників і дріт для шиї, якщо ви використовуєте занадто м'який пластилін.

Тема:  Дятел з пластиліну

Сьогодні ми будемо ліпити лісового лікаря, який літає з дерева на дерево в чорно-білому вбранні, червоному береті і дзвінко вистукує по корі своїм потужним дзьобом. Як же зліпити дятла? Насправді, зробити таку птицю не складніше, ніж будь-яку іншу. Давайте познайомимось з цим птахом.

Як зліпити дятла з пластиліну - покроковий майстер-клас

Вибір відтінків продиктований особливостями зовнішнього вигляду птиці. Дятли бувають різних видів, в цілому, вони всі чорні з білими проблисками в оперенні, а на голові у них червона плямка. Тому для роботи і знадобиться чорний, білий і червоний бруски.

ЗАВАНТАЖИТИ УРОК

Тема: Знайомство з пташиним царством. Самостійний вибір способів ліплення відповідно до характеру створюваного образу. Пташка синичка.

Сьогодні, діти, поговоримо про  синичок  і змайструємо цих спритних дзвінкоголосих  пташок, які  зустрічаються нам всюди: то тут, то там.

Для ліплення  синички  вам знадобиться справжнє буйство фарб. Парою кольорів пластиліну в даному випадку не обійтися.  Буде цікаво комбінувати різні відтінки і змішувати різні шматочки в долоньках для отримання більш світлих або більш темних кольорів.

ЗАВАНТАЖИТИ УРОК

Тема:  Ліплення народної іграшки. Коник.

У кожного із вас удома  багато іграшок. Коли ви у школі,  вони за вами скучають, а при зустрічі радіють і дуже хочуть, щоб ви з ними  гралися.

Що для нас іграшка? Вона виховує нас  від  самого народження. Вона вчить нас грати, розширює  пізнання про світ, про свій народ, побут, традиції, збагачує духовний світ.

Існує величезна кількість сучасних іграшок,  але вони ніколи не зможуть замінити народних.  На своїх заняттях ми вже торкались багатющого світу етнічних прадавніх і давніх іграшок. Давайте пригадаємо:

- Чим гралися сто-двісті-тисяча  років тому хлопчики й дівчатка?

- Які  іграшки були в них? З чого робилися? Як з ними гралися дітки?

- Чи любили вони їх – своїх друзів, зроблених із золи, дере­ва чи соломи,  трави або  квітів, гарбузів,  горіхів, іграшок   з глини,  дроту, ниток, шкіри, пір'я, хутра, ганчір’я,  тіста чи сиру?

-- А хто ж майстрував  цих чудових   вовчиків, півників, качечок, пташенят, возиків, лялечок-немовляток і лялечок-княгинь?

Пропоную вам виліпити з пластиліну маленьку копію тієї іграшки,  з якою  любили  гратися в дитинстві наші  пращури, і  тоді іграшок у вас  стане ще більше.  Це буде – найпростіший  етноконик.

Отже, сьогодні кожен з вас зробить свою іграшку, за допомогою наступного МАТЕРІАЛУ.

Дякую за роботу, будьте здорові!

Продовжуємо наші заняття, сьогодні майстер- клас на тему  «Равлик з пластиліну»

Веселого равлика можна зліпити в кілька етапів. Пригадаємо, як він виглядає.

Це - збільшене зображення равлика, у живій природі вони мають досить скромні розміри. Тіло складається з голови, тулуба і ноги. Верхня частина тулуба закручена у вигляді спіралі і називається ракушка. На голові щупальці, ротовий отвір, очі. Нога м`язиста.

raskraski_ulitka1raskraski_ulitka21 raskraski_ulitka5

Всі деталі ТУТ.

Бажаю вам міцного здоровя  і творчих успіхів!

Добрий день, любі мої вихованці!

У зв’язку з карантином   заняття  гуртка  «Країна чарівного пластиліну» відбудуться  у дистанційному  режимі  роботи.  Пластилін допоможе  вам  провести  вільний  час удома весело та з користю.

Рада всіх я вас вітати і заняття розпочати, будем працювати гарно, швидко, весело і вправно!

Шматочок пластиліну ще дрімає,

І чим він стане, ще ніхто не знає:

Чи квіткою, що радує нині,

Чи пташкою на гіллі у калині.

Ви потрудіться добре всі, будь ласка, -

Наступить диво, оживе прекрасна казка.

Сьогодні наша казка в пластиліні – про  комах. Ліплення  крихітних наших найменших друзів  — заняття надзвичайно цікаве. Саме їх ми й спробуємо виготовити.

Ви зі мною? Тоді мерщій ЗАВАНТАЖУЙТЕ УРОК на свої гаджети і діставайте пластелин.

Добрий день, любі мої вихованці!

У зв’язку з карантином  гуртківське заняття проведемо у дистанційному  режимі  роботи.

Сьогодні на майстер-класі ми ознайомимось з пластиліновим живописом.

Кожне нове творче починання для людини - це не просто вміння, навички, досвід: це ще і спосіб розвитку розумової активності, згідно взаємозв'язку "рука - мозок". Новою цікавою технікою роботи з пластиліном  є пластилінографія (або пластиліновий живопис) - створення об'ємних картин, аплікацій, панно. Вона доступна навіть самим маленьким дітям, що робить її все більш популярною.

Як  зробити аплікацію (картину, панно) з пластиліну ви дізнаєтесь ОСЬ ТУТ .