Головна | Реєстрація | Вхід | RSS | Субота, 16.01.2021, 12:19 |
Христинівський районний будинок дитячої та юнацької творчості | |
Вітаю Вас Гість |
![]() ![]() |
Оригамі
Закладинка "Олень" Квадрат 15см на 15см
Майстер-клас з оригамі «Квітка пам’яті» Вітаю гуртківців! Готова поділитися з вами черговим майстер-класом з оригамі: «Квітка пам’яті» Здавна в українців червноний мак був символом могутності українського народу, проростав у полі — там, де була пролита козацька кров. Червоний мак — це символ жертв війни. 8-9 травня всі українці можуть одягти квітку маку, тим самим віддати шану героям і пам’ять усім жертвам війни. Для того, щоб зробити модульні маки нам знадобиться 6-8 паперових квадратів 6х6 для кожної квітки.
Оригамі - це стародавнє мистецтво, яке у багатьох асоціюється з країною висхідного сонця. Втім, сьогодні виготовлення кумедних простеньких і розкішних складних фігурок з паперу популярно у всьому світі. Пропоную схеми виготовлення тварин і птахів з простого оригамі.
Спінер Хочеш, я спінер тобі подарую? Дуже корисна штука! Сам з паперу його змайструю Це не важка наука. Спінер в дорослих і у дітей - Це наймодніша тема. Скоріш ножиці ти діставай, Зробити його не проблема. Японська мудрість здавна вчить: «Великий квадрат немає меж». А оригамі схоже на фокус – коли зі звичайного паперового квадрата за кілька хвилин народжується чудова фігурка! А якщо це ще й іграшка, яка в тренді, так як спінер, то я думаю, дорогі вихованці, ви точно забажаєте його зробити. Навіщо потрібен спінер? Спінер – це просто іграшка, але у неї є і корисні властивості. Наприклад, вона розвиває моторику рук і має антистресову дію на організм. Допомагає зосередитися, зняти роздратування, заспокоює. Для виготовлення спінера нам потрібно 8 квадратів зі стороною 6см., паличка зубочистки.
Дякую всім за активну роботу! Бажаю вам сонячного настрою, веселкової фантазії та кольорової творчості!
Майстер-клас з оригамі кусудама «Flower» Гурток: «Оригамі» Керівник гуртка: Погребняк Жанна Володимирівна Мета: ознайомити різновидом оригамі кусудамою. Навчити складати модуль кусудами. Продовжувати працювати зі схемами, користуватися умовними знаками, прийнятими в оригамі. Розвивати дрібну моторику пальців. Стимулювати і розвивати зорову і слухову пам'ять. Виховувати зосередженість на роботі. Роздатковий матеріал: Набір кольорового паперу , ножиці та клей ПВА. Хід майстер-класу: 1. Вступне слово Історія виникнення оригамі - мистецтва складати з квадратного аркуша без допомоги ножиць будь-які фігурки, починається в Японії. Оригамі (яп. 折り紙 орі – «складати», камі – «папір», тобто «складений папір») – мистецтво складання паперу. Найперші листочки паперу, складені в фігурки, з'явилися спочатку в монастирях. В японській мові "Бог" і "папір" звучать однаково. Тому, такі фігурки з паперу мали символічне значення. Ними прикрашали храми, вони брали участь у релігійних церемоніях, їх поміщали на жертовне багаття. Знання оригамі стало ознакою освіченості і хороших манер. Ознакою хорошого тону вважалося, коли дворянин міг розважити свою даму на балу умінням складати паперові фігурки. Багато сімей використовували оиігамі як герб. З 1960-х мистецтво оригамі почало активно поширюватись по всьому світу, найбільшого поширення набуло за останнє десятиліття. Варто зазначити імена відомих людей, любителів оригамі, з рук яких вийшло безліч чудових паперових фігурок. Це Леонардо да Вінчі, Гудіні. Відомо, що Лев Толстой великий знавець оригамі. Кусудама - це паперова куля оригамі. Їх роблять різних кольорів і вельми химерних форм. Слово «кусудама» складається з двох японських слів кусурі (ліки) і тама (куля). Кусудама - особливий вид мистецтва. Адже дослівно кусудама означає «лікарський куля» або «куля здоров'я». Також називають «кулею щастя», завдяки якому зберігається мир і спокій у родині. В основному такі кулі складаються із зібраних разом квітів, розеток або інших паперових деталей. Вважається, що куля кусудама збирає позитивну енергію, власне для цього їх і підвішують в будинку. 2. Практична робота: |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
При використанні матеріалів сайту посилання на www.chr-art-school.at.ua обов'язкове! |
Адміністрація сайту може не розділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за розміщені матеріали. |
Сайт розроблений вчителем інформатики Кулешою О.М. |
Copyright MyCorp © 2021 |
Конструктор сайтів - uCoz |