Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 11:45

Нам дякують

Викладачі супер всім батькам рекомендую,самі відходили на заняття 7 років ,відвідували до 3 гуртків в неділю,дитина виросла разом з гуртками , досвіду має багато, дуже вдячні викладачам, Всім батькам особливо першочкам рекомендую!!!!!

Жанна Крещенецька

Коли б ви не  завітали до будинку творчості, завжди тут звучить мелодія народного танцю. Танцю запального, енергійного, стрімкого. Навчає гуртківців мистецтву танцювати така ж енергійна і запальна Оксана Василівна Брицька. Завдяки її фаховій майстерності і відданості справі, гуртківці добре засвоюють танцювальні рухи. Моя донька намагається бути схожою на свого керівника. З великим захопленням і натхненням вона відвідує гурток народного танцю. За це висловлюємо велику вдячність О.В,Брицькій.

Сім'я Ревнюків.

Від усіх батьків і від себе особисто дякую керівнику гуртка "Ляльковий театр" Погребняк Жанні Володимирівні.
Уже другий рік наші діти займаються у гуртку і на кожне заняття біжать з великою радістю. З цікавими ляльковими виставами вони виступали і на батьківських зборах, і вдитячих садочках, брали участь у різноманітних конкурсах.
Тому висловлюю сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант, за любов до вихованців.
Член батьківського комітету
Ірина Федорівна Халупняк.

Шановна Гевко Наталія Степанівна!
Щиро дякую Вам за професійний підхід до дітей і висловлюю глибоку вдячність за мого сина Теслера Вячеслава Олександровича, який показав себе як гуртківець, здатний глибоко мислити, долати труднощі, показувати чудовірезультати, назважаючи на свій вік.
Ви відкриваєте неповторний світ своїм вихованцям, вміло ведете їх по стежках любові і доброти, запалюючи в їх трепетних серцях вогник допитливості, віри у справедливість, віри у себе!
З повагою Тесляр Ж.В.

Висловлюю свою вдячність і кажу величезне людське "спасибі" за Вашу участь у вихованні нашої дитини, за творчий підхід, щоденні зусилля і працю, терпіння і відповідальність. Сподіваюсь на те, що Ваша творча діяльність буде продовжуватись і надалі.
З повагою Задояна А.

Наші діти відвідують гурток "Юні друзі природи" вже другий рік. Керівником  гуртка є Терещук Л.М.
Діти кажуть, що Любов Миколаївна: добра, чуйна, привітна, віддана своїй справі. ЇЇ люблять і поважають гуртківці за мудрість, щирість і толерантність.
Цей гурток діє у Христинівському районному будинку дитячої та юнацької творчості (директор Рачинська В.І.). Хочемо висловити подяку керівнику гуртка за чудово організовану і проведену екскурсію в с.Моренці. Саме під час екскурсії діти дізнались багато цікавих фактів із життя Т.Г.Шевченка. Вони відвідали музей поета в с. Шевченкове, дикламували вірші Кобзаря, проводилась вікторина. Після поїздки відбулася виставка малюнків у приміщенні БДЮТ під гаслом "З Кобзарем у серці".
Шановна Любов Миколаївна! Батьки і діти бажають Вам доброго здоров'я, творчої наснаги і подальших успіхів на освітянській ниві.
Член батьківського комітету
Слободяник О.О.