Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 25.06.2019, 16:47

Педагогічний колектив

В нас працюють чудові люди, які є справжніми професіоналами у своїй справі, та щиро люблять дітей

Рачинська Валентина Іванівна
Директор БДЮТ
Досвідчений керівник і талановитий організатор, вміло Валентина Іванівна працює з кадрами. Керівник щирої душі, високого громадянського обов'язку. Вона всією душею вболіває за заклад, за своїх працівників.

Брицька Оксана Василівна
Методист БДЮТ, заступник директора.
Керівник танцювального гуртка
Оксана Василівна - прекрасний керівник, кращий професіонал своєї справи, любить дітей, а ще більше з ними працювати. Вона плекає маленькі таланти, вчить молоде покоління любити і шанувати прекрасна. Прекрасне - це танець...

Безверхня Тетяна Володимирівна.
Тетяна Володимирівна завжди усміхнена, життєрадісна, працьовита. Вона завжди знаходить спільну мову з дітьми і дуже любить з ними працювати. Навчає дітей висловлювати свої почуття через вироби.

Гевко Наталія Степанівна
Молодий спеціаліст нашого закладу. Фантазії немає меж! Свою любов до образотворчого мистецтва передає вихованцям. Їхні роботи займають призові місця. Заслужила повагу серед колективу і дітей.

Захарчук Валентина Василівна
Керівник гуртків: "Техніка "Печворк"
"Паперова пластика" "Художня аплікація"

Наполегливість і любов до роботи з гуртківцями - ось основа життя Валентини Василівни. Спокійна, врівноважена, користується повагою серед дітей, колег.

Погребняк Жанна Володимирівна
Керівник гуртків: "Оригамі",  "Квілінг",

Жанна Володимирівна - це справжня криниця мудрості і порядності. Чуйність і увага до дітей, принциповість і об'єктивність принесли їй великий авторитет та повагу колег.

Терещук   Любов Миколаївна
Керівник гуртків: "Саду мого дивосвіт",
Любов Миколаївна вже не один рік очолює профком нашого закладу. Вона освічена, завзята в роботі. Любов Миколаївна докладає багато зусиль для роботи з гуртківцями. Висока компетентність, мудрість, розважливість принесли їй повагу і авторитет серед дітей.

Городничий Ігор Михайлович
Акомпоніатор
Понад усе любить музику. Він постійно в русі, вишукує новинки. Повний сил і енергії, він ділиться досвідом роботи з своїми колегами, надає їм допомогу. Серед колег має велику повагу.

«  Червень 2019  »