Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 19.03.2024, 08:34

Заняття до душі

Мій улюблений гурток "Ляльковий театр". Керівник гуртка моя мама - Погребняк Жанна Володимирівна. Я бачу і радію, що гуртківці так сильно люблять мою маму, завжди чекають той день, коли відбудеться заняття гуртка. Я люблю грати ролі в казці чи оповіданні.
       Наш гурток має багато нагород та подяк. Я вирішила, що в майбутньому я буду акторкою. За це я вдячна своїй матусі.
Юля Погребняк.

Мій улюблений гурток "Художня вишивка". Я відвідую гурток другий рік. Вишивка - поширений вид декоративно-прикладного мистецтва. Із великим зацікавленням я відвідую заняття гуртка. Це віра Михайлівна прищепила мен інтерес та любов до вишивання. Я дуже люблю слухати свого керівника гурка, як вона ознайомлює з історією і традиціями українського народу, пов'язуючи з вишитими виробами. Віра Михайлівна допомагає мені оформити і оздобити одяг, речі.
               Я дуже люблю вишивати. мої роботи були представлені на виставках.
              За все я дуже вдячна Вірі Михайлівні, вона мені, як друа мама.
Прищепа Анастасія.

До Христинівського районного Будинку творчості я потрапила випадково. Одного разу моя сестра збираючись на заняття гуртка "Юні екоглоги" запропонувала мені піти до Будинку творчості. Коли я зайшла у приміщення, то потрапила наче у лісову казку. Дуже красиві стенди, коридор весь заставлений вазонами.
             Пройшов час. Я займаюся у Будинку творчості 2 роки. Заняття на гуртку проходять дуже швидко. Ми не тільки виготовляємо аплікації,але дізнаємось багато нового і цікавого, граємо в різні ігри. А найбільш я люблю заняття - екскурсії. На природі ми кричимо, співаємо, бігаємо, робимо те чого не можна робити на уроках. Цікаво та весело проходить моє дитинство.
           Я дуже люблю керівника гуртка - Терещук Любов Миколаївну.
Семененко Владислава

Я Гоменюк Анна, мені 15  років і я дуже люблю малювати. Ходжу на гурток образотворчого мистецтва уже пів року. Мені дуже подобаються наші заняття тому, що я завжди дізнаюсь щось нове про малювання. В нас надзвичайно веселий колектив, там я знайшла багато друзів, з якими завжди хочеться щось творити і посміхатись. Кожне заняття є незабутнім і пізнавальним для кожного з нас. Завдяки керівнику гуртка Гевко Наталії Степанівни я можу розвиватися, навчатися чомусь кращому та новому!

У кожної дитини є свої мрії, захоплення, уподобання. Хтось любить співати, хтось малювати, вишивати, а я люблю танцювати. Пізнати себе, випробувати свої сили в танцювальному гуртку будинку дитячої та юнацької творчості. Вчить танцювати мене Оксана Василівна Брицька. це прекрасний вчитель, її знають всі, коли дивляться виступи дитячих танцювальних колективів. Вона вчить мене любити і шанувати прекрасне. Прекрасне - це танець. Я з великим задоволенням іду на заняття, а ще більше люблю танцювати на сцені. Мій улюблений гурток - танцювальний. І улюблений керівник  гурткка - Брицьк О.В.
Люда Ревнюк.

"Бісероплетіння" - мій улюблений гурток. Чому він мені так подобається? Напевно, тому, що у нас дуже хороший викладач - Безверхня Тетяна Володимирівна. На її заняттях завжди дуже цікаво, тому час летить непомітно. Якщо щось не виходить, Тетяна Володимирівна завжди допоможе, підкаже і щиро порадіє нашим успіхам.
            Більш за все я люблю плести з бісера квіти. На останньому занятті ми виготовляли тюльпани. Від Тетяни Володимирівни ми дізнаємось багато нового та цікавого про природу, загадкові далекі країни та їх культуру, вчить бачити і любити світ, за що я дуже вдячна нашій вчительці.
Попадюк Дар'я