№
П.п
|
Назва
конкурса
|
Керівник
|
Результат
|
1
|
Відкриті районні змагання зі спортивного орієнтування «Широка тясьма»
|
Ткачук С.В.
|
ІІ – місце
|
2
|
Обласна виставка «Мистецтво оригамі» номінація «Модульне оригамі» робота «Африканські друзі»
|
Погребняк Ж.В.
|
І-місце
Чорнобой Віталійй
|
3
|
Районний етап «Об’єднаймося брати мої»
|
Цимбал С.М.
|
І-місце
|
4
|
Регіональні змагання зі спортивного орієнтування..
Чемпіонат Вінницької області зі спортивного орієнтування
|
Ткачук С.В.
|
ІІ місце
Рога Тетяна
Дистанція –середня.Група Ж-14
|
ІІ місце
Рога Тетяна
Дистанція –естафета.Група Ж-14
|
ІІ місце
Площук Анна
Дистанція –середня.Група Ж-12
|
ІІ місце
Площук Анна
Дистанція –естафета.Група Ж-14
|
5
|
Обласні змагання зі спортивного орієнтування «Осінній лист»
|
Ткачук С.В.
|
ІІ місце
Букатинський Назар
Група Ч-16
|
І місце
Площук Анна
Група Ж-12
|
ІІІ місце
Поночовна Даяна
Група Ж-16
|
І місце
Рога Тетяна
Група Ж-14
|
ІІІ місце
Вихристюк Катерина
Група Ж-14
|
6
|
І етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу „Космічні фантазії”
|
Безверхня Т.В.
|
І-місце
Безверхній Ігор
Полєско Катерина
|
7
|
І етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу „Космічні фантазії”
|
Погребняк Ж.В.
|
ІІ-місце
Чорнобой Віталій
|
8
|
Обласні змагання з паркового орієнтування
|
Ткачук С.В.
|
І-місце
Рога Тетяна
Група Ж-16
|
І-місце
Площук Анна
Група Ж-14
|
ІІ-місце
Вихристюк Катерина
Група Ж-16
|
9
|
Обласний дитячий конкурс художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини- 2017»
Районний етап
|
Брицька О.В.
|
ІІ-ІІІ місце
Хореографічний колектив «Фортуна»
|
10
|
Обласний фестиваль-конкурс для творчо-обдарованих та талановитих дітей та молоді «Скарбничка майбуття»
|
Брицька О.В.
|
І- місце
Хореографічний колектив «Фортуна»
|
11
|
Літературний обласний інтернет-конкурс «Солов’їні далі»
|
Цимбал С.М.
|
ІІІ-місце
Щербань лілія
|
12
|
Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва
«Знай і люби свій край»
|
Безверхня Т.В.
|
І-місце
Жук Анастасія
|
13
|
І етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу
„Космічні фантазії”
|
Терещук Л.М.
|
ІІІ-місце
Сакалюк Лілія
|
14
|
Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва
«Знай і люби свій край»
|
Погребняк Ж.В.
|
ІІ-Місце
Чорнобой Віталій
|
15
|
Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва
«Знай і люби свій край»
|
Терещук Л.М.
|
І-місце
Семененко Владислава
|
16
|
Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея». Обласний етап
|
Терещук Л.М.
|
Крещенецький Даніїл
За активну участь1
|
17
|
Обласний фестиваль – конкурс дитячої художньої творчості
«Мистецький дивокрай Черкащини»
Обласний етап
|
Погребняк Ж.В.
|
І-місце
Зразковий ляльковий театр «Добрик»
|
18
|
Обласний фестиваль – конкурс дитячої художньої творчості
«Мистецький дивокрай Черкащини»
Обласний етап
|
Брицька О.В.
|
І-Місце
Хореографічний колектив «Фортуна»
|
19
|
Обласний дитячий конкурс художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини- 2017»
Обласний етап
|
Росада О.М.
|
ІІ- місце
Вокал
Руденко Ольга
|