Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 17:21

Христинівський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Цитата дня


Меню сайту
Форма входу
Наші нагороди
Пошук
Наші координати

Адреса: 20000, Христинівка, вул. Першотравнева, 54 Телефон: +38 (04745) 2-22-19 E-mail: bdyth@ukr.net
Знайти нас на мапі
Наш банер
http://chr-art-school.at.ua
Календар України Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наші нагороди

Участь вихованців

Христинівського районного будинку дитячої та юнацької творчості

Христинівської районної ради Черкаської області

в конкурсах т а змаганнях 2016-2017 навчальний рік

П.п

Назва

конкурса

Керівник

 

Результат

 

1

Відкриті районні змагання зі спортивного орієнтування «Широка тясьма»

Ткачук С.В.

ІІ – місце

2

Обласна виставка «Мистецтво оригамі» номінація  «Модульне оригамі» робота «Африканські друзі»

Погребняк Ж.В.

І-місце

Чорнобой Віталійй

3

Районний етап «Об’єднаймося брати мої»

Цимбал С.М.

І-місце

4

Регіональні змагання зі спортивного орієнтування..

Чемпіонат Вінницької області зі спортивного орієнтування

Ткачук С.В.

ІІ місце

Рога Тетяна

Дистанція –середня.Група Ж-14

ІІ місце

Рога Тетяна

Дистанція –естафета.Група Ж-14

ІІ місце

Площук Анна

Дистанція –середня.Група Ж-12

ІІ місце

Площук Анна

Дистанція –естафета.Група Ж-14

 

5

Обласні змагання  зі спортивного орієнтування «Осінній лист»

Ткачук С.В.

ІІ місце

Букатинський Назар

Група Ч-16

І місце

Площук Анна

Група Ж-12

ІІІ місце

Поночовна Даяна

Група Ж-16

І місце

Рога Тетяна

Група Ж-14

ІІІ місце

Вихристюк Катерина

Група Ж-14

 

6

І етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу Космічні фантазії

 

Безверхня Т.В.

І-місце

Безверхній Ігор

Полєско Катерина

7

І етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу Космічні фантазії

 

Погребняк Ж.В.

ІІ-місце

Чорнобой Віталій

8

Обласні  змагання  з паркового орієнтування

Ткачук С.В.

І-місце

Рога Тетяна

Група Ж-16

І-місце

Площук Анна

Група Ж-14

ІІ-місце

Вихристюк Катерина

Група Ж-16

9

Обласний дитячий конкурс художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини- 2017»

Районний етап

Брицька О.В.

ІІ-ІІІ місце

Хореографічний колектив «Фортуна»

10

Обласний фестиваль-конкурс для творчо-обдарованих та талановитих дітей та молоді «Скарбничка майбуття»

Брицька О.В.

І- місце

Хореографічний колектив «Фортуна»

11

Літературний обласний інтернет-конкурс «Солов’їні далі»

Цимбал С.М.

ІІІ-місце

Щербань лілія

12

Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край»

Безверхня Т.В.

І-місце

Жук Анастасія

13

І етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу

Космічні фантазії

 

Терещук Л.М.

ІІІ-місце

Сакалюк Лілія

14

Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край»

Погребняк Ж.В.

ІІ-Місце

Чорнобой Віталій

15

Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край»

Терещук Л.М.

І-місце

Семененко Владислава

16

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея». Обласний етап

Терещук Л.М.

Крещенецький Даніїл

За активну участь1

17

Обласний фестиваль – конкурс дитячої художньої творчості

«Мистецький дивокрай Черкащини»

Обласний етап

Погребняк Ж.В.

І-місце

Зразковий ляльковий театр «Добрик»

18

Обласний фестиваль – конкурс дитячої художньої творчості

«Мистецький дивокрай Черкащини»

Обласний етап

Брицька О.В.

І-Місце

Хореографічний колектив «Фортуна»

19

Обласний дитячий конкурс художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини- 2017»

Обласний етап

Росада О.М.

ІІ- місце

Вокал

Руденко Ольга

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

При використанні матеріалів сайту посилання на www.chr-art-school.at.ua обов'язкове!
Адміністрація сайту може не розділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за розміщені матеріали.  
Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz