Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 16.01.2021, 11:16

Пізнаємо рідний край

Гурток «Пізнаємо рідний край»

А  ви вже знаєте ким хочите стати?

Яку обрати професію?

Що потрібно знати?

На ці питання відповість наступне заняття, тому мирщій завантажуйте його на свої гаджети.

ЗАВАНТАЖИТИ

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ РОЗДУМІВ

Кухар – це людина, професією якої є приготування їжі.

Коротка історія професії

Майстерність приготування їжі є однією з найдавніших галузей людської діяльності. Сучасний великий досвід обробки харчових продуктів і приготування із них страв накопичувався протягом багатьох віків.

Для знаходження їжі первісні люди об’єднувались у племена, разом займались мисливством, землеробством. Примітивна кулінарія, якою вона була у первісних народів, пройшла довгий і важкий шлях свого розвитку, перш ніж, нарешті, перетворилася у вишукану кулінарну майстерність, увібравши в себе досягнення сучасної науки і техніки.

Своїм корінням кулінарія сягає найдавнішого періоду.

Найбільший внесок в розвиток кулінарії зробили античні народи – древні греки і древні римляни. Майстерність готувати греки славили разом із поезією та музикою. В Давній Греції налічувалось близько 50 письменників, що присвятили кулінарному мистецтву сторінки своїх книг.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Майстер-клас «Віртуальна подорож Україною та її столицею»

Одне з найпопулярніших хобі, що з'явилися в останні роки – це подорожі. Сьогодні люди мають значно більше можливостей, відвідувати різні країни світу не виходячи із власного житла, за допомогою віртуальних подорожей в Інтернеті.

Історія України в усі часи була насичена яскравими подіями, про які й донині свідчать історичні та архітектурні пам'ятки, розкидані по всій країні. Про духовні багатства народу можуть повідати стародавні вцілілі церкви, про славні і героїчні часи – замки, про красу природи – мальовничі парки. Україна у будь-якому куточку подарує активному і зацікавленому туристу мальовничий краєвид, красивий палац і замок, неприступну фортецю, легенду або просто гарне місце, що радує око.

Львів. Львів – одне з найкрасивіших міст України та східної Європи. Щороку місто Лева відвідує понад 2,5 мільйони туристів!

Таку велику кількість прихильників можна легко пояснити – адже Львів дійсно на диво багатогранний. Хтось їде сюди поласувати легендарною львівською кавою чи шоколадом, хтось хоче походити по атмосферним кнайпам, хтось любить шумні фестивалі, хтось – театр, поезію та джаз, а хтось їде за романтикою старого міста та історією. Але кожен знайде у місті Лева те, що шукає.

Історія Львова і справді цікава та насичена – влада та архітектура змінювались, проте одне завжди залишалось незмінним: атмосфера. А відчути цю атмосферу сповна можна тільки знаючи, через що пройшло місто Лева протягом років свого існування. Сьогодні ми вам у цьому допоможемо!

У нашій статті Ви не знайдете багато нудних дат та прізвищ всіх князів з роками їх правління. Тільки цікаві факти з історії Львова, про які ви, швидше за все, ще не чули.

ЛЮДИ КАЖУТЬ: легенди та факти про створення міста Лева

Кожен львів’янин, та чого вже там, кожен українець знає напевне, як і ким був заснований Львів. Це саме та історія, яку люблять і запам’ятовують школярі. Проте, на кожен факт, якщо пошукати, завжди знайдеться декілька цікавих народних легенд. Хіба ми можемо про них не розповісти?

Легенда про левів

Коли Львова ще не було, на його сучасній території можна було знайти тільки невеличкі села, заховані серед гір, що завжди захищали селян він набігів ворогів.

Більш детально про міста України ви зможите ознайомитись перейшовши СЮДИ.

«  Січень 2021  »