Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 08:31

Весняні канікули

Весняні канікули 2017

№ п.п.

Зміст роботи

виконання

Підготовка до районної виставки перспективного педагогічного досвіду «Іноваційний пошук освітян Христинівщини»

Відвідування виставки з гуртківцями закладу.

Керівники гуртків

Відвідування виставки. Робота з категорійними дітьми.

Керівники гуртків

Акція: майстер-клас для молодших друзів.

Керівники гуртків

Екологічний рейд в урочище Долинка.

Керівники гуртків

«Пізнаємо рідний край» - екскурсія гуртківців до краєзнавчого музею м. Києв.

Керівники гуртків

Заняття гуртків за розкладом.

Розважальна програма: «Розсміши коміка».

01.04-02.04

Спортивно розважальна програма.

Керівники гуртків

Пізнавально ігрова програма «Добро починається з тебе».

Весняні канікули 2014

25.03             "Подаруй дитині радість" . Майстер клас "Лялька-веснянка", "Дерево мрій" для дітей Розсішської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

26.03 "Хай буде з нами завжди казка" Ляльковий театр "Добрик" у гостях в дитячому садочку № 1

27.03 "Творімо добро власними руками" майстер клас з квілінгу та ляльки-мотанки для дітей  Орадівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

28.03 Конкурс на кращу вишиванку "Ось ми взяли нитки в руки" з гуртківцями Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

29.03 До Всесвітнього дня гумору виставка "Найкумедніше фото"
Фото Погребняк Юлі

30.03 "Мир потрібен усім. І більш за все дітям" конкурс малюнків

Весняні канікули 2013

Саме весною все оживає, рухається, кипить і вирує. І саме на перший месяць весни припадає чудова пора - канікули.

Канікули - це відпочинок після напруженого навчання. І звичайно хочеться провести їх цікаво.
Тому щодня з 24 по 29 березня під гаслом "Сумувати ніколи! Бо зараз весняні канікули" в будинку дитячої та юнацької творчості проходять цікаві заходи, ігри, конкурси та виставки.
Наші юні художники, гуртківці гуртка "5 хвилин з мистецтвом" провели конкурс малюнків "Податки очима дітей" та "Чарівна весна".
Гуртківці лялькового театру "Добрик" були вгостях у дитячому садочку №2 з цікавими виставами "Колосок" та "Пан Коцький".
Працівники БДЮТ впровадили в свою роботу виїзди в сільські школи району. З ігровою програмою та цікавими конкурсами відвідали школи с. Івангород, Ягубець та Заячківки.

Звіт підготувала Погребняк Ж.В.

Податки очима дітей

Чарівна весна