Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 08:58

Методичні посібники

Наші працівники розробляють і впроваджують в роботу різні методи і приийоми роботи. Всі роботи є авторськими.

Рачинська Валентина Іванівна

Концепція розвитку Христинівського будинку дитячої та юнацької творчості на період до 2015 року

Терещук Любов Миколаївна

Екологічне виховання підростаючого покоління в позашкільному навчальному закладі

Пропонований посібник містить програму роботи екологічного гуртка «Екологічна варта», методичні й дидактичні матеріали, форми і методи навчання екологічно виховання дітей. Запропоновані сценарії навчально - виховної діяльності з досвіду роботи екологічних гуртків Христинівського БДЮТ. Для керівників еколого - натуралістичних гуртків позашкільних закладів та загальноосвітніх шкіл.

Ткачук Олена Рафаїловна

Український національний одяг

Пропоноване видання містить програму та тематичний план занять гуртка «Конструювання та моделювання одягу» необхідні теоретичні відомості та рекомендації щодо проведення занять. Серію занять та виховних заходів з теми «Український національний одяг», які можна варіювати та доповнювати. Рекомендовано для керівників гуртків.

Брицька Оксана Володимирівна

Спекотне літо, теплі спогади

Посібник містить методичні рекомендації щодо організації літнього відпочинку дітей, а також сценарії виховних заходів та ігрові моделі, які можна варіювати, доповнювати, на їхній основі придумувати нові розваги і пізнавальні форми дозвілля. Матеріали можуть бути корисними для керівників оздоровчих закладів, вихователів, педагогам - організаторам.

Заболотнюк Віра Михайлівна

І рушник вишиванний...

У посібнику запропонований стислий виклик теоретичних аспектів декоративно-прикладного мистецтва, як художня вишивка та інструкційні рекомендації для проведення відкритих заходів. Історії і художні традиції вишивального мистецтва України . традиційне використання рушників у побуті та обрядах. Оформлення рушників у різних областях України. Створювання декору зі стилізованих рослинних елементів. Розкрити мотиви Українського нДля керівників гуртків і всіх кого цікавить вишивка.ародного орнаменту. Різноманітність рушникових технік.Для вчителів обслуговуючої праці.Для студентів вищих педагогічних закладів освіти.

Безверхня Тетяна Володимирівна

Народна ганчіркова лялька

Ця збірка – перша спроба автора узагальнити роботу  гуртка «Народна ганчіркова лялька».  Збірка  містить орієнтовне  календарно-тематичне планування та розробки  теоретично-практичних занять  і  виховних заходів.   У збірці подано  стислий виклад аспектів такого виду декоративно-прикладного мистецтва, як традиційна народна лялька, та інструкційні рекомендації  з  «майстер-класу».Збірка  містить також  практичні творчі завдання і фотографії виробів гуртківців та майстрів-лялькарів.

Переглянути зміст роботи

Роль позашкільної освіти в розвитку особистості.

Формування активної життєвої позиції дитини засобами КТС

У даному посібнику представлений теоретичний матеріал, основні методи та прийоми роботи для проведення колективно творчих справ у дитячому колективі, розкриваються питання організації роботи з дітьми.

Добірка містить цікаві авторські розробки найрізноманітніших виховних заходів для різних вікових категорій вихованців. Особливу увагу приділено українознавству , вихованню патріотичних почуттів, любові до рідної землі, поважного ставлення до культурних традицій українського народу.

Матеріал знадобиться як для роботи з окремим колективом, так і для проведення загального заходу закладу освіти.

Книга стане у пригоді вчителям, методистам з виховної роботи, керівникам гуртків.