Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 08.05.2024, 22:08

Христинівський Будинок дитячої та юнацької творчості

Форма входу
Меню сайту
Цитата дня


Block title
Block content
Пошук
Наші координати

Адреса: 20000, Христинівка, вул. Першотравнева, 54 Телефон: +38 (04745) 2-22-19 E-mail: bdyth@ukr.net
Знайти нас на мапі
Наш банер
http://chr-art-school.at.ua
Календар України Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікаві гуртки

  Гурток бісероплетіння "Бісеринка"

 Керівник Безверхня Тетяна Володимирівна

 

 

 

 

 

 

 


   Базові техніки бісероплетіння
Освоїти основи цього виду творчості не так складно, адже існують різноманітні методики, де представлено бісероплетіння для початківців, супроводжуване фото і відео. В даний час рукодільницями розроблено безліч методик, прийомів і способів бісероплетіння.

Нерідко досвідчені майстри в процесі виготовлення бісерних виробів в застосовувану методику вносять свої індивідуальні елементи. Часто застосовуються такі техніки плетіння:

  •   Мозаїчна техніка;
  • Голчате плетіння;
  • Французька техніка;
  • “Петелька на дроті”;
  • “Дротовий джгут”;
  • “Тимчасове закріплення дроту”.

 

 

 


 

   Як почати плести бісером?
Такий вид рукоділля, як бісероплетіння, вимагає терпіння, посидючості і бажання навчатися. Обов’язково для роботи потрібно придбати необхідні матеріали та вибрати схеми для плетіння. Досвідчені рукодільниці рекомендують починати з найпростіших схем, оскільки це заняття не таке легке, як багатьом може здатися.

Початківцям краще вибрати найпростішу методику – вузликове плетіння. Зазвичай воно використовується для плетіння намист або браслетів, а полягає в тому, що після кожної нанизаної намистини або бісеріни зав’язується вузол.

Це не дає намисту сплутуватися, адже така проблема часто виникає у початківців. Крім того, техніка вузликового плетіння надає виробу гнучкості і не дає бусинам стукати одна про одній.

Найпопулярнішим способом бісерного рукоділля є низання. Використовується воно в процесі створення різноманітних виробів, прикрас, предметів побуту, аксесуарів, при декоративному оформленні одягу. Для низання краще всього вибирати дрібні намистини або великий бісер, оскільки нанизуватися такий матеріал повинен на товсті лляні або бавовняні нитки.

 

 

 


 

   Бісероплетіння – різновид декоративно-ужиткового мистецтва з використанням перлів — природного чи штучного походження. Має тисячолітню історію. Використовувалося майстрами у Стародавньому Єгипті, в Південній Америці, Південій Африці, Індії.
За допомогою прикрас люди висловлювали свою думку. Особливою популярністю подібні погляди користувалися у корінних американців. Історія виникнення бісероплетіння нерозривно пов’язана з індіанцями, які використовували намистини для прикраси будинків, вплітали стрічки з них в волосся, вишивали ними одяг. Без цього елементу фурнітури не обходився декор жодної налобной пов’язки, ритуального пояса, дитячої колиски або табакерки.
 
 
 
 

 

 
   Бісероплетіння належить до числа найбільш захоплюючих народних мистецтв, яке має багатовікову історію існування. З бісеру плетуть всілякі прикраси, аксесуари, ним прикрашають одяг і вишивають картини.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Бісероплетіння - дуже захоплююче заняття, особливо для дітей початкового шкільного віку. Цей вид рукоділля як ніякий інший розвиває дрібну моторику маленьких пальчиків, акуратність і посидючість. З бісеру можна сплести не тільки безліч красивих прикрас, що дуже подобається дівчаткам, але і різні брелоки, іграшки тощо. Бісером можна доповнювати готові вироби, роблячи їх яскравішими і ефектнішими. Наберіться терпіння і у вас все вийде!
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Бісероплетіння

         

      Навчання вишивці бісером - корисне і цікаве заняття для дітей шкільного віку. Заняття в гуртку розширюють кругозір дитини, позитивно впливають на формування національної самосвідомості.        

         Робота в колективі і спілкування в творчій атмосфері виховують в учнів працелюбність і здатність формулювати свою думку, відстоювати власну позицію. Робота з бісером сприяє формуванню уважності, ретельності й самостійності. У дитини розвивається дрібна моторика, що відповідає за розумові здібності. 

        Дитина, що займається бісероплетінням, вміє цінувати чужу працю. З неї виростає духовно богата й розвинена особистість.

 

      Освоєння цього виду рукоділля в деяких випадках стає справою життя, приносячи дохід і задоволення. 

 

 

 

При використанні матеріалів сайту посилання на www.chr-art-school.at.ua обов'язкове!
Адміністрація сайту може не розділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за розміщені матеріали.  
Сайт розроблений вчителем інформатики Кулешою О.М.  
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz