Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 19.08.2019, 01:04

Цікаві гуртки

Оригамі
Історики не мають жодних сумнівів, що папір був винайдений саме в Китаї. Однак батьківщиною орігамі стала саме Японія. В україну орігамі прийшло через Росію. Роботами відомих російських майстрів зацікавилися українські педагоги, освітяни. Так і з'явилися гуртки оригамі. І ніхто не пошкодував, адже молодь, ставала сумлінними учнями клубу орігамі. Вони зосереджувалися на творчості, а отже не уподібнювались до вуличних розбишак, тягнулися до прекрасого.
Гурток «Оригамі» - це теж робота з папером. В перекладі з японського оригамі означає «складений папір». Оригамі – це вироби з паперу, але ні ножиці, ні клей при цьому не використовується.
Головна мета гуртка «Оригамі» - розвиток творчих здібностей гуртківців шляхом навчання мистецтва оригамі.
У процесі навчання у гуртках вирішуються такі завдання:
• закріплення та розширення знань, отриманих на уроках математики, малювання;
• формування вмінь оперувати знаково-символічними засобами;
• набуття знань про культури різних народів;
• розвиток мислення гуртківців;
• розвиток творчого мислення.
«  Серпень 2019  »