Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 17.12.2018, 20:18

Головна » 2017 » Листопад » 15 » Зустріч Тарасюком Олександром Дмитровичем
Зустріч Тарасюком Олександром Дмитровичем

"Без будь-кого з нас Батьківщина може обійтися, але будь-хто з нас без Батьківщини – ніщо." Василь СУХОМЛИНСЬКИЙ

Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином. Патріотизм охоплює емоційно-моральне, дієве ставлення до себе та інших людей, до рідної землі, своєї нації, матеріальних і духовних надбань суспільства. Патріотичні почуття дітей засновуються на їх інтересі до найближчого оточення (сім'ї, батьківського дому, рідного міста, села), яке вони бачать щодня, вважають своїм, рідним, нерозривно пов'язаним з ними. Важливе значення для виховання патріотичних почуттів має приклад дорослих, оскільки вони значно раніше переймають певне емоційно-позитивне ставлення, ніж починають засвоювати знання. Так нещодавно відбулися зустрічі гуртківців Христинівського районного будинку дитячої та юнацької творчості з представником громадської організації «Гайдамаки» Тарасюком Олександром Дмитровичем. Олександр Дмитрович розповів дітям про історію винаходу автомата Калашникова, познайомив з його будовою. Під час зустрічі всі присутні мали змогу розібрати та скласти автомат, почули багато цікавих та кумедних випадків про військову службу Тарасюка О.Д. Останні події, що відбулися в нашій країні, показали нагальну потребу нашого часу: посилення роботи з військово-патріотичного виховання учнівської молоді. Керівники гуртків Христинівського БДЮТпобудував свою роботу таким чином, щоб по закінченню позашкільного закладу вихованець мав не тільки уміння і навички з предметів, але був громадянином і патріотом України.

Л.М.Терещук

Переглядів: 48 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0