Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 22.07.2019, 15:32

Головна » 2015 » Грудень » 8 » Відкрите засідання «Зернятка»
Відкрите засідання «Зернятка»

Генії не падають з неба, вони повинні мати умови для розвитку.
                                                                                                                     А.Бебель

Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет, а тому перед кожним педагогічним колективом стоїть завдання, спрямоване на забезпечення формування творчого потенціалу нації шляхом створення умов для обдарованої молоді. Над цим питанням сумлінно  працює  творчий колектив Христинівського районного будинку дитячої та юнацької творчості (директор Рачинська В.І.). Як під час навчального періоду, так і під час канікул, тут завжди повно малечі та юнацтва. Тут і актори, і художники, і хореографи, і любителі природи, і декламатори та поети.  Ще  в 1987 році, працюючи директором школи,  Криницький Віталій Іванович, як поет-аматор створив дитячу літературну студію «Зернятко». Згодом студія переросла із шкільної у міжшкільну, потім у міжрайонну   Христинівського районного будинку дитячої та юнацької творчості (директор Рачинська В.І.).    За час свого творчого існування студією видано 10 випусків дитячого літературного альманаху «Зернятко».  У ці збірки ввійшли твори понад 450-ти юних авторів. Серед них дипломанти, призери районних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів творчо обдарованих дітей України. Дякуючи педагогічній майстерності Віталія Івановича студія здобула звання Зразкової. Йдуть роки, Віталій Іванович уже  кілька років, як залишив своє опікунство над студією. Але студія продовжує існувати.  Два роки ділилась своїм серцем і поетичним вмінням з дітьми Коваль Н.А. Цього року наставницьку естафету перебрала Цимбал С.М.. Дитячі зернятка поетичного таланту надійно проростають під дахом Будинку дитячої та юнацької творчості. Відрадно, що кількість обдарованих діток не зменшується. На осінніх канікулах відбулося відкрите засідання «Зернятка», на якому юні поети в цікавій ігровій формі позмагались у поетичних навичках, поділились творчими наробками. Бо вже стали учасниками Всеукраїнського літературно-мистецького  конкурсу «Я гордий тим, що українець зроду».
З цікавістю та захопленням переглядали діти поетичні збірки попередників з надією, що в наступних уже зустрінуть і своє прізвище.

Керівник Зразкової літературної студії «Зернятко»
Христинівського районного будинку
 дитячої та юнацької творчості