Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 19:26

Головна » 2012 » Листопад » 16 » "Веселковий експрес" Подорож по частинам мови
"Веселковий експрес" Подорож по частинам мови
"Рідна мова дорога людині, як саме життя" - говорить народна мудрість. Без мови не може існувати народ, його культура. Кожне природне явище, кожну пору року, різні події, людські почуття можна описати українською мовою, та ще й як! А мовою віршів можна намалювати чарівні картини природи, найпотаємніші почуття, передавати всю гаму барв і гармонію людських стосунків.
Слів у мові є сила-силенна, але кожне слово несе своє значення, свій відтінок. Тому слова в мовленні треба вживати правильно, вдало, щоб вони відповідали тому стану, який ти хочеш передати. Бо слово це велика сила, яка може приголубити людину, розлучити, підняти їй настрій, а може просто знищити, образити, завдати душевної рани.
Керівники гуртків багато приділяють уваги дітям у збагачені рідної мови, розвивають інтерес до вивчення українських пісень, прищеплюють любов до поезії. З цією метою і була проведена гра-подорож по частинам мови "Веселковий експрес". За допомогою чарівного потяга діти відвідали станції, де живуть частини мови. На кожній станції вони отримували різні завдання: розгадували загадки, складали прислів'я, розшифровували ребуси, розігрувалися цікаві ситуації.
Я думаю, що діти відчули, яка красива та мелодійна наша мова. Вона - гордість українців, це неоціненний скарб, який потрібно розвивати та берегти.
Керівник гуртків: Погребняк  Ж.В.

Переглядів: 636 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0