Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 13.11.2018, 20:52

Головна » 2018 » Січень » 6 » Веселі канікули
Веселі канікули

Канікули – чудовий час для всіх дітей, адже це пора коли діти можуть вдосталь відпочити від розумового навантаження тілом і душею. Особливо улюблені (не рахуючи літніх) є зимові канікули, саме на них припадають два чудових свята – Новий рік і Різдво. Передноворічний настрій і очікування чуда обов’язкові супутники цих канікул.

Новий рік – це веселе свято, на яке відбуваються чудеса, виконуються заповітні мрії і бажання, люди вітають своїх друзів і близьких, дарують один одному подарунки. Це казка, в яку вірять не тільки діти, але і дорослі. Всім хочеться чудес, і це свято дає саме надію на краще.

В Христинівському районному будинку дитячої та юнацької творчості цьогоріч  зимові канікули пройшли напрочуд весело. Педагогічні працівники підготували святкову новорічну програму з казковими героями та цікавими конкурсами. Учасниками новорічної казки стали не тільки гуртківці закладу , а й школярі шкіл району. До

будинку творчості  завітали Розсішська ЗОШ І-ІІІст.,  Шукайводська ЗОШ І-ІІст., Малосевастянівська ЗОШ І-ІІІст..

Малеча міста та району, в святковій атмосфері свята, отримала море задоволення та невичерпний заряд веселощів, доброзичливості, насолоду щирим спілкуванням один з одним. Подарувала дітям віру, любов та надію. Хочеться сподіватись тільки на хороше в Новому році.

Веселих свят!

Фотозвіт