Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 02.05.2024, 00:53

Головна » 2014 » Червень » 10 » Свято Дитинства «Хай щастю дитини не буде кінця»
Свято Дитинства «Хай щастю дитини не буде кінця»

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та

надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Це одне з найстаріших міжнародних свят.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Для наймолодших громадян Христинівщини наші працівники Будинку творчості влаштували святковий захід. Приємно було спостерігати як веселяться малюки під проводом Кікімори, Лісовика, Кузі, Баби Яги. Казкові герої проводили цікаві ігри, відгадували загадки, співали та танцювали з дітлахами.

Наші гуртківці під керівництвом Брицької О.В. представили до уваги присутніх оригінальні танці.
Переглядів: 507 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0