Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 22.07.2019, 15:26

Головна » 2013 » Січень » 23 » Звіт про роботу під час зимових канікул
Звіт про роботу під час зимових канікул
Зима... Новий рік... Веселі зимові канікули... Діти обожнюють Новий рік і це так природно, адже Дід Мороз приносить під ялинку найкращі подарунки. І святковий настрій пронизує все навколо. Іноді трапляються  справжні дива... Такі дива стали і у сільських школах, як Розсішки, Орадівка, Пінішкове, с. Христинівка. Працівники Будинку творчості поділилися з сільським дітьми теплотою і затишком. І новорічні канікули стали найбільш безтурботними, романтичними і цікавими.
     Творчі, цікаві, працівники позашкільного закладу свято розпочали словами привітання і побажання щастя, здоров'я і радості всім присутнім. Лунала запальна музика, веселі пісні, які змінювались масовими іграми, танцями, загадками, конкурсами. З великим задоволеннями, хорошим настроєм і великими очима обговорювали свято діти і батьки. Із слів дітей: "Відпочили на славу". Надовго запам'ятаються ці дні, організовані колективом БДЮТ, які піклуються про виховання майбутніх громадян України, і заслуговують сердечної подяки від учнівських, педагогічних колективів та батьків.
Рябошапко Ольга Василівна,
директор Розсішської школи.