Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 03:36

Головна » 2015 » Травень » 8 » Пам’ятаймо минуле заради майбутнього
Пам’ятаймо минуле заради майбутнього

9 травня – День Перемоги. Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутній. Свято перемоги – це свято зі сльозами на очах, це свято радісне і гірке. Радісне, бо принесло на нашу землю мир, гірке,  бо ціна цієї радості – життя мільйонів наших співвітчизників.

У рамках проекту «Пам’ятаймо – перемагаймо» в будинку творчості проведено ряд заходів до святкування 70-річниці Перемоги. Незабутніми для вихованців та педагогічних керівників стали вітальні зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної, які переносили сучасність у незабутні страшні роки війни.

Сивочолі ветерани Підопригора Григорій Якович, Максимчук Андрій Григорович, Ходак Пилип Мифодійович, Женавчук Лідія Петрівна, Бирко Микола Степанович, Борисюк Віктор Архипович, Добрянський Іван Пилипович, Зубровський Михайло Федосійович зі сльозами на очах пригадували роки війни, тремтяча розповідь захоплювала дітей. Допитливі оченята подумки малювали картину розповідей. Спогади ветеранів ще раз нагадали усім нам, що лише мужній і незламний народ, який бере свої корені з Київської Русі і овіяний козацькою славою, зміг вистояти у такій жорстокій битві.

Хай звершене батьками і дідами, усіма поколіннями, яке пройшло війну, наснажує нас на добрі справи в ім’я зміцнення української держави. Здоров’я Вам, добра і злагоди.

З Днем Перемоги Вас!

План роботи до 70-річчя Перемоги.

Переглядів: 494 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0