Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 14:46

Головна » 2020 » Травень » 9 » Конкурс поетичних та прозових творів: «Дякуємо тобі, ветеране!»
Конкурс поетичних та прозових творів: «Дякуємо тобі, ветеране!»

Горбач Анна

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни!

Скільки важких доріг було пройдено Вами.

Ви мерзли взимку в окопах, Вас обпікало літнє сонце і поливав холодний осінній дощ. Рвалися снаряди, палали будинки і дерева, падали і

вмирали поруч товариші.

А ви все йшли і йшли, звільняючи міста і села і цілі країни, і гнали фашистів аж до Берліна , аж поки не підняли над Рейхстагом прапор Перемоги.

Мільйони людських життів покладено  на  вівтар  визволення  і  незалежності. А ви вижили в тій війні.

Спасибі вам, дорогі ветерани, за ваш подвиг. Спасибі за те, що врятували нашу Землю від ворога. Спасибі, що звільнили людей з  концтаборів, що врятували дітей від смерті.

Брицька Валерія

Дякую тобі, Ветеране

Дякую тобі, Ветеране, за чисте небо над моєю головою, за яскраве сонечко у безкрайому небі, за те, що я не чую пострилів у спину й на обличчі товаришів я не бачу жаху. Дякую тобі, за синє море, де колись у 45-тому кораблі йшли на дно бездонне, за мирні польоти літаків у небі, у небі, що  пам’ятає бомбардування ворожих мінометів та літаків. Дякую тобі, за квіти весняні  у полі, по якому танки йшли у бій. Дякую тобі за спокій моєї родини, За все тобі дякую, дорогий ветеране, і квіти тобі я несу! Я не забуду, я дітям своїм розкажу!

Лебідь Віталій

Дорогі ветерани!

Вашому поколінню дістався важкий час. Велика Вітчизняна війна принесла вам дуже багато випробувань. Ви пережили втрати рідних, друзів, близьких, поранення, холод і голод.

Ми, ваші правнуки,  знаємо про це, і безмежно вдячні за ваші подвиги, які ви здійснили заради нас!

Спасибі, дорогі ветерани, за наше щасливе дитинство, за блакитне небо!

Білецький Максим

Шановний ветеране!
Встеляйте квітами дороги, -
Вже проліски цвітуть, розмай,
В день незабутній Перемоги
Ми квіти кидаєм під ноги
Бійцям, що мир несли в наш край.
Щороку 9 травня ми відзначаємо День Перемоги.  Хоч весна вже почалась, та все ж саме 9 травня все буяє і кипить у цвіту; у цей день найкрасивіша весна, найбільший цвіт, найчарівніші квіти, найтихіша музика і найдобріші люди. В цей день своїми спогадами про минуле Ви «пробуджуєте» сльози у кожного…
Сльози радості, адже ця війна, цей жах уже закінчився. І все це завдяки Вам!
Ми всі дуже вдячні Вам за те, що захищали нашу Батьківщину до кінця, ніколи не здавалися.
Шановні ветерани, Ви – наша гордість! Мені б дуже хотілося, щоб в наш час більшість людей брали з Вас приклад, були патріотами і завжди захищали свою Батьківщину, особливо зараз, у такий нелегкий для України час.
З повагою до Вас та Ваших подвигів,

Іванишина Катерина

Шановний ветеране!

Звертаюсь до вас напередодні великого свята Перемоги! Завдяки вам ми живемо під мирним небом. Швидко збігають роки, мов весняні струмки, квітнуть дерева, достигають жита, приходять у світ нові люди. Але не старіє, не зникає пам’ять тих літ. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами.

Я низько вклоняюсь перед Вами , за щастя жити, мріяти, рости. Жити у мирі й злагоді, в любові і теплі. Ми передамо пам’ять про ті буремні роки, як святиню, у спадщину поколінням. Нехай Господь дарує Вам довгі літа, тепло і затишок.

З повагою до Вас!

Клименко Владислав

Доброго дня, шановний ветеране!

Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. Минуло вже 75 років від Дня Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні. Та пам’ять про ті події завжди буде жити в наших серцях.

З розповідей дорослих, фільмів та книг я знаю, що дуже багато солдат пішли на фронт зі шкільної парти і багато з них не повернулись до дому. Нам відомі приклади героїчних вчинків захисників.  Кожним з Вас рухала любов до Батьківщини та жага перемоги над фашистськими загарбниками.

Шановний ветеран, низький вам уклін та велика подяка за наше щасливе дитинство.

Переглядів: 214 | Додав: olena_olena80 | Рейтинг: 0.0/0