Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 17:11

Головна » 2020 » Березень » 20 » Фінальний тур ІІ етапу ХІХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2020»

25 − 28 лютого 2020 року Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ), Громадською організацією «Спілка освітян України», за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Спілка автоматизаторів бізнесу», Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», Асоціації “IT Ukraine”, Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, компаній «DIXI-CENTER» і «2D⁞2D», за сприяння Департаменту інтелектуальної власності Міненкономрозвитку України, Президії Національної академії наук України, Президії Національної академії педагогічних наук України провели фінальний тур ІІ етапу ХІХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2020» та XІ національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2020». Головними завданнями змагань було:

• виявлення та підтримка обдарованої молоді в галузі розробки програмного забезпечення, технічного устаткування та прикладних рішень для обчислювальних систем;
  • вивчення пріоритетних напрямів у розробці програмних засобів, попиту на них та пропозицій;
  • демонстрація технічних інноваційних рішень у галузі інформаційних технологій, розповсюдження авторського програмного продукту, конструкторських ідей тощо;
  • забезпечення всебічної адресної підтримки розробника складових обчислювальних систем.

Учасниками даного Конкурсу стала команда Христинівського районного будинку дитячої та юнацької творчості, у складі вихованців гуртка «LEGO»: Подолян Максим, Коляда Ігор, Бригинець Ростислав, Рак Денис та керівник Черчук Надія Василівна. До розгляду оргкомітету Конкурсу були представленні роботи: «Установка дистанційного дослідження зразків» (Бригинець Р., Рак Д.), «Робот-поліцейський» ( Коляда І.), «Установка для генерації вітрової та сонячної електроенергії» (Подолян М.). Захист конкурсних робіт проводився протягом чотирьох днів, протягом яких відбулися парад делегацій National Fest, урочисте відкриття фіналу ІІ етапу ХIХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2020», національного туру Міжнародного конкурсу «INFOMATRIX 2020», відкритий постерний захист всіх робіт учасників, закритий постерний захист авторських розробок перед членами суддівської колегії, урочисте закриття змагань. Під час параду делегацій National Fest відбувалася демонстрація презентаційних відеоматеріалів про людей та організації, які підтримують і спонсорують команди. Від команди Христинівського БДЮТ був представлений ролик про роботу гуртка «LEGO» та меценацьку підтримку народного депутата України Антона Воловимировича Яценко. Оргкомітет Конкурсу вручили іменовані подяки меценатам та спонсорам.

Перемогу у змаганнях виборювали понад 140 учнів та вихованців закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти, студентів закладів вищої освіти. Учасники очних етапів найкращим чином представили свої авторські апаратні і програмні рішення для обчислювальних систем перед компетентним журі у вигляді постерного (стендового) та електронного захисту власних проектів.

Призери зазначених конкурсів, які у супер-фіналі продемонстрували відповідність проектів вимогам міжнародного етапу та достатній рівень знання англійської мови, отримали можливість взяти участь у фіналі Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів “INFOMATRIX 2020”, який пройде 10-13 квітня 2020 р. в м. Бухарест (Румунія). До складу української команди в м. Бухарест був запрошений вихованець гуртка «LEGO» Христинівського БДЮТ Коляда Ігор.

Перебіг змагань широко висвітлювався на сайті національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та в мережі інтернет.

Серед призерів Конкурсу були вихованці Христинівського БДЮТ у повному складі.

Бригинець Ростислав та Рак Денис з авторським проектом «Установка дистанційного дослідження зразків» - II місце.

Подолян Максим з авторським проектом «Установка для генерації вітрової та сонячної електроенергії» - III місце.

Коляда Ігор з авторським проектом «Робот-поліцейський» - III місце.

Переглядів: 236 | Додав: olena_olena80 | Рейтинг: 0.0/0