Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 16:46

Головна » 2019 » Грудень » 13 » Добро починається з тебе!
Добро починається з тебе!

Одним із найважливіших чинників прогресивного розвитку суспільства є гуманне, милосердне та дбайливе ставлення до дітей і молоді, які позбавлені можливості вести повноцінне життя внаслідок вад фізичного та психічного розвитку. Діти-інваліди, перебуваючи в умовах інтернатного закладу або на вихованні в сім‘ї, позбавлені можливості вести повноцінний спосіб життя, виявляються непідготовленими до нього у відкритому середовищі. Воно не відповідає їхнім потребам, має бар‘єри у спілкуванні.

Інвалідність дитини обмежує її участь в активній діяльності. Така дитина відірвана від багатьох подій життя, важливих для її формування як особистості. Це позначається на її баченні самої себе, на адекватності самооцінки. Неадекватна, занижена самооцінка суттєво впливає на поведінку дитини. Її невпевненість у власних силах знижує можливість досягти успіху. Христинівський районний будинок дитячої та юнацької творчості не може собі цього доволити, для нашого закладу не існує обмежень. Наші керівники гуртків займаються  з дітками які мають певні вади, але це не заважає розвивати талант який  в них закладено.

Переглядів: 215 | Додав: olena_olena80 | Рейтинг: 0.0/0