Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 22:38

Головна » 2020 » Травень » 9 » Акція: «Родинні історії. Поділись історією своєї родини, пов’язаною з Другою Світовою війною»

До Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України було розпочато тематичну акцію: «Родинні історії. Поділись історією своєї родини, пов’язаною з Другою Світовою війною»

Після онлайн оголошень до нас почали надходити листи гуртківців в яких вони висвітлюють свої думки про страшні роки війни 1939-1945 років, думки своїх дідів та прадідів які крізь біль згадують ті події.

Безверхній Ігор

Життя і доля моїх  прадідів - доля всіх людей покоління, народженого у 20-і роки минулого століття.

Молодість їхня була обпалена страшною війноюНа захист рідної землі вони стали поряд  зі  старшим поколінням  і виявили безприкладну хоробрість і самопожертву. Багато з них віддали свої життя  в імя життя інших.

Cміливість, завзятість, духовна сила, а може й доля,  допомогли пережити цю війну моїм прадідам і всім, хто повернувся у рідні домівки. Вони чесно жили,  ростили дітей, піднімали країну з розрухи і голоду.

А тепер  героїв-ветеранів стає все менше і менше. Померли у різний час і мої дорогі прадідусі- Школенко Борис Мефодійович і Крячко Василь Терентійович.

Залишились  нам, нащадкам,   медалі, які не мають ціни: «За Відвагу», «За перемогу над Німеччиною», «За перемогу над Японією» орден Вітчизняної війни 2 ступеня,  пожовклі фотографії, два військових квитки.

Залишилась пам'ять про безстрашних ветеранів-героїв, про дуже дорогих нам рідних людей.

Нагорянська Аліна

Я хочу розповісти про свого прадідуся – ветерана Великої Вітчизняної війни - Попика Миколу Демидовича. Мій прадідусь народився 7 січня            1923 року в с.Велика Севастянівка. У 1943 році пішов на фронт, служив в піхоті. Пройшов пішки через Карпатські гори, визволяв Польщу, Чехословаччину, Угорщину, Румунію. Був поранений в бою. Після перемоги пройшов строкову службу. Додому повернувся в 1947 році. Про нього мені багато розповідає мій дідусь Іван. Я пишаюсь своїм дядею Попиком Сергієм Івановичем і своїм прадідусем. Вони - справжні герої.

Переглядів: 239 | Додав: olena_olena80 | Рейтинг: 0.0/0