Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 03:25

Головна » 2014 » Жовтень » 02

Учителю! Вклоняємось доземно
Перед великим іменем твоїм.
Вже проростають ті маленькі зерна
Під поглядом, як серце, золотим.
Учителю! Ти - наче нездоланність,
Крізь все просієш іскру доброти,
Щоб засвітить у серденьку дитячім
Вогонь священний розуму й краси.

Просмотров: 652 | Добавил: Olena | Дата: 02.10.2014 | Комментарии (0)

День учителя в Украине и в миреДень вчителя в Україні святкується в першу неділю жовтня. В першу неділю жовтня День вчителя відзначають ще і в Латвії, Білорусі, Азербайджані та Киргизстані.
Привітання вчителів з їх професійним святом у першу неділю жовтня було прийнятим ще в СРСР. Офіційно стали відзначати День вчителя в цей день згідно з Указом, який вийшов в 1980 році. Це був Указ Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.1980 року «Про святкові і пам'ятні дати». До цього республіки СРСР почали відзначати це свято ще в 1965 році.

Понад 100 країн св ... Читати далі »

Просмотров: 547 | Добавил: Olena | Дата: 02.10.2014 | Комментарии (0)