Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 21:36

Головна » 2014 » Січень » 19
 На території нашого району знаходиться Христинівський територіальний центр соціального обслуговування самотніх непрацездатних пенсіонерів в селі Ліщинівка.
  На даний час під його дахом знаходиться 32 особи.
   Педагогічним колективом та гуртківцями БДЮТ у ці новорічно-різдвяні свята була проведена благодійна акція "Поспішай творити добро" під гаслом "Навстіж двері відчиняй, щастя  на поріг чекай". Зібрані продукти харчування та речі були відвезені до територіального центру.

Терещук Л.М.
Просмотров: 467 | Добавил: Olena | Дата: 19.01.2014 | Комментарии (0)

Черкащина - регіон, знаний в усьому світі, щедрий, благословенний край, унікальний в усіх вимірах.
  Черкащина - це пам'ять про той час, коли Богдан Хмельницький зробив першу спробу збудувати Українську незалежну державу. На нашій землі народився та знайшов вічний спокій Тарас Шевченко. З нашим краєм пов'язані долі лідерів визвольних рухів Северана Наливайка і Максима Залізняка та багатьох інших земляків, які залишили яскравий слід в історії нашої держави.
  7 січня 2014 року виповнилось 60 років з часу утворення Черкаської області з центром у місті Черкаси.
  У нашому місті на площі біля новорічної ялинки була проведена цікава святкова програма. Дід Мороз зі Снігуронькою провели чудове театралізоване дійство. Воно розпочалося із привітання зі святом Різдва Христового ... Читати далі »
Просмотров: 470 | Добавил: Olena | Дата: 19.01.2014 | Комментарии (0)