Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 18:43

Головна » 2013 » Жовтень » 22
Просмотров: 570 | Добавил: Olena | Дата: 22.10.2013 | Комментарии (0)

2013 рік в Україні - Рік дитячої творчості.
Керівники гуртків нашого закладу створюють усі умови для творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку гуртківців. Виявляємо і підтримуємо талановитих та обдарованих дітей. Недавно пройшов конкурс "Творчість Шевченка - очима дітей" та "Славетне минуле" в малюнках дітей. Кращі роботи гуртківців були відправленні на районний етап конкурсу.
Маємо надію, що роботи обдарованих вихованців нашого закладу стануть окрасою обласного етапу конкурсу.

Просмотров: 545 | Добавил: Olena | Дата: 22.10.2013 | Комментарии (0)

На виконання Указу Президента України №927/2010 "Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді, районної програми навчання та виховання обдарованих дітей та молоді "Обдарованість" на 2011-2015 р., нових соціальних ініціатив Президента України "Діти - майбутнє України" та з метою ширшого залучення учнівської молоді сільської місцевості до роботи в системі Малої академії наук України.
За наказом начальника відділу освіти, молоді та спорту Білецької М.В. створено відділення Малої академії наук України на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості.
       В жовтні відбувся семінар "Нові підходи до організації дослідницької діяльності учнів у загальноосвітніх та позашкільних закладах". Семінар відкрили Терещук Т.С., ... Читати далі »
Просмотров: 518 | Добавил: Olena | Дата: 22.10.2013 | Комментарии (0)

Професія вчителя, напевно одна з найвагоміших професій Земної кулі. Адже без неї не буде жодної другої. Тому, що саме він Учитель дає те перше, що стає сподвижником великого, нового.
Тому кожен учень повинен мати повагу до свого старшого товариша - Друга, Наставника, Опонента.
             В День учителя вихованці БДЮТ вітали вчителів-пенсіонерів. Незабутньою була зустріч вихованців зразкової літературної студії "Зернятко" із заслуженим  учителем України, колишнім керівником студії В.І. Криницьким. По-родинному тепла зустріч перегорнула сторінки спогадів про творчу і цікаву роботу керівника з дітьми, надихнула юних літераторів до творчого пера.
Просмотров: 533 | Добавил: Olena | Дата: 22.10.2013 | Комментарии (0)