Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 13:07

Театральна студія "Юні актори"

Гурток-театральна студія "Юні актори"

Керівник Барило Оксана Станіславівна

Театр - це завжди свято. Це вид мистецтва, особливістю якого є художнє відображення життя за допомогою сценічної дії акторів перед глядачем.

Театральне мистецтво є синтетичним за своєю природою. Його твори містять у собі практично всі інші мистецтва: літературу, музику, образотворче мистецтво, хореографію й інші.

Театр - мистецтво колективне. Досвід проведення театралізацій - мініатюр на уроках показав необхідність використання цього методу, як одного з найефективніших у розвитку творчої особистості. Процес пізнання лише тоді дає високі результати, коли він бажаний і цікавий.

Одним із методів, який сприяє активізації пізнавальної діяльності  у дітей  є театралізація .

Театралізація -це передача авторського , або складання власного тексту на задану тему за допомогою вербальних (словесний спосіб передачі інформації ) і невербальних (жести,міміка,пантоміміка) засобів виразності, підготовка та показ вистав за ними. Театралізація – один з видів відображення життя в художніх образах , які створюють на сцені актори. Великий німецький просвітитель Гете писав : «Щоб створити націю, спочатку треба створити театр». А письменник і драматург Гоголь назвав театр кафедрою, з якої  можна багато добра принести людям. Тому,  досвід проведення театралізацій – мініатюр на уроках показав необхідність використовування цього методу , як одного з найефективніших у розвитку творчої особистості.

Нашим гуртківцям  цікаво на заняттях , адже кожне заняття  неповторне. Ми завжди з захопленням та новими емоціями проводимо  театралізовані ігри .

Театралізовані ігри - це розігрування в особах літературного твору, відтворення за допомогою виразних  засобів (інтонації , міміки, жестів , пози, ходи) конкретних образів . Театралізовані ігри відкривають простір для участі дітей у різних видах самостійної художньої діяльності, сприяють розкриттю і розвитку  художньо – творчих здібностей, збагаченню мистецьких знань та створення естетичного смаку. Кожна складова частина художньої діяльності має свої виражені засоби і відповідні можливості для самовираження особистості, а в комплексі вони створюють театралізовану гру.

Актор – головний носій специфіки театру. Тому ми велику увагу приділяємо  кожному гуртківцю.

Слово  актор - це латинське в перекладі  - діловий. Саме актор своїми діями на сцені створює художній образ. Історія має немало прикладів, коли театр міг обійтись без декорації , без музики, без костюму, без пєс, але без актора театру немає. Дуже влучно сказав Німерович – Данченко : « Ви можете побудувати прекрасні театральні будівлі, посадити туди чудових  директорів, запросити прекрасних музикантів , але театру не буде. А вийдуть на площу три актори, застелять ковбик і почнуть грати , навіть без гриму і обстановки , а театр уже буде». Специфіка творчості актора полягає в тому,що він являється творцем – художником, матеріалом творчості і його результатом є фантастичний та неперевершений  образ.

В БДЮТ працює театральна студія "Юні актори" де панує злагода, щирість почуттів, фантазія, акторська майстерність, ігри та веселий щирий дитячий сміх.

Всіх бажаючих щиро запрошуємо в нашу дружню команду. Разом з нами  Ви поринете  в світ прекрасних казок  та  неймовірних пригод. Ми допоможемо Вам знайти себе, подолати скутість та замкненість . Стати більш рішучим, виділятися серед інших своєю індивідуальністю та позитивно реагувати на життєві стреси та неприємності. Ми відкриємо Ваш акторський талант  і покажемо іншим Ваші здібності. Вдосконалимо Ваші можливості  . Крім того Ви здобудете досвід публічних виступів на сцені ,який вам допоможе в майбутньому. Адже , на Вас  в майбутті чекають великі звершення і  перемоги.