Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.05.2019, 14:07

Екологічна стежина

Заняття доброти.

У рамках виконання «Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаській області на 2016 – 2020 рр.» керівники гуртків Христинівського БДЮТ на заняттях зі своїми вихованцями проводять інформаційно – просвітницьку роботу щодо необхідності дотримання прави утримання та поводження з домашніми тваринами, недопущення їх викидання на вулицю та жорстоке поводження з тваринами. Такі заняття проходять під гаслом «Заняття доброти». Вихованці залюбки розповідають на таких заняттях про своїх домашніх чотириногих друзів. У нашому закладі діє виставка дитячих малюнків «Мій чотириногий друг», яка щодня поповнюється. Бажаючі пишуть вірші про своїх улюбленців, готуємось до відкриття фотовиставки «Щаслива лапа». Наші гуртківці є учасниками ІІ Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин». Мета цього конкурсу:

• популяризація гуманного ставлення до тварин в суспільстві, насамперед учнівської молоді.

Керівники гуртків розширюють знання вихованців про проблеми безпритульних тварин, вчать відповідальності за домашніх, необхідного захисту. Під час таких занять діти отримують просвітницьку інформацію, яка допоможе убезпечити їх від вчинення правопорушень у цій сфері та допоможе їм вирости гуманними і свідомими людьми – гідними громадянами України.

Керівник гуртка БДЮТ

«Екологічна стежина»

Терещук Л.М.

Проект "Всесвіт і ми"