Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 07:02

Цікаві гуртки

Ляльковий театр
Театр - мистецтво слова руху та пластики. В ньому "будівельним матеріалом" - є людина, актор. Через нього виконуються всі задуми режисера. Він придає театральності всьому, що знаходиться на сцені. Можна абсолютно точно відтворити на сцені інтер'єр кімнати, пейзаж, вид міської вулиці, але всі ці декорації будуть мертвими, якщо автор не надихне їх своєю сценічною поведінкою. І навпаки, самі найпростіші декорації, навіть дощечки з написом "сад", "степ", "замок" (так як було наприклад в театрі Шекспіра) заживуть життям, якщо актор зуміє перевтілитись в героя, який знаходиться в тому середовищі.
Особливість ьеаьру в тому, що тут  акт творчості протікає на очах у глядачів. Завдяки цьому театр духовно впливає на аудиторі. В кіно глядач бачить результат творчого процесу, а втеатрі - сам процес. І в цьому розгадка особливої краси вистави.
До духовного світу кожного з нас мистецтво входить з дитинства і супроводжує протягом усього життя. Найчастіше першою сходинокю на шляху до нього є театр ляльок, який за допомогою тульки йому притаманних виразних засобів здійснює формування почакових естетичних уявлень, почуттів, понять.
Гурток "Ляльковий театр" передбачає участь гуртківців у всіх етапах підготовки сценічного твору від чистого аркуша паперу до прем'єри. Такий підхід сприяє гармонійному розвитку творчої особистості.

«  Вересень 2019  »