Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 13:44

Цікаві гуртки

Гурток ліплення "Країна чарівного пластиліну"

Керівник Безверхня Тетяна Володимирівна

Маленький затишний будиночок з пластиліну прикрасить будь-який інтер'єр і неодмінно сподобається малюкам. Однак головне те, що в процесі ліплення дитина зможе проявити власну фантазію, показавши своє відчуття прекрасного.

Для створення казкового пластилінового будиночка знадобляться: пластилін, макаронні вироби різноманітних форм, скляна баночка (наприклад, від дитячого пюре), будь-які інші декоративні прикраси.

Дуже гарний парканчик виходить з пластиліну та природних матеріалів: гілочок, насіння соняшнику, жолудів та ін.

Ліпимо з пластиліну парканчик

Кожному пристойному будиночку неодмінно потрібен парканчик з пластиліну. Зліпити його дуже легко. Спробуємо?

Запропонуйте ліпити з пластиліну парканчик, наприклад, вихованцям дитячого саду. Урок ліплення парканчика покликаний удосконалити дрібну моторику рук, закріпити знання кольорів, формувати посидючість, акуратність.

Пластилінові композиції кожного разу переносять нас у світлий казковий світ, де все крихітне, фантастичне і сповнене чудес. Тож давайте подаруємо дітворі чарівні миті, провівши урок ліплення з пластиліну. А батьки можуть присвятити цьому заняттю вечір або й весь дитячий вихідний.

Розваги з гуртківцями

Новий рік разом із вихованцями

Ліплення з пластиліну

Дитина старанно крутить у руках м'яку кульку пластиліну. Проходить час, і в руках у неї чудовий чоловічок. Скільки радості в очах! В цьому гуртку кожен почуває себе маленьким чарівником. Фантазії немає меж. Адже якщо подружитися із пластиліном, зігріти його теплом своїх рук, то можна виліпити з нього цікаві й гарні вироби, подарунки близьким, улаштувати захоплюючі ігри, стати творцем цілої пластилінової країни. Головне - виявити фантазію, акуратність, завзятість. Окрім пластиліну можна ліпити і з тіста. а якщо виявити ще більше фантазії та стараності, то можна створити і картину, яка буде рельєфною і за рахунок цього більш виразною і живою.

Назад на Цікаві гуртки                    Переглянути роботи гуртківців

Завітати на заняття