Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.07.2019, 18:47

Головна » 2014 » Жовтень » 23 » З Україною в серці творимо дива
З Україною в серці творимо дива

Вихованці нашого будинку творчості  щиро переймаються тим, що відбувається в Україні.

Тому ми й  долучилися до благодійного проекту "З Україною в серці творимо дива". Трішки про проект. Він виник з ініціативи  користувачів соціальної мережі "Фейсбук" - львівських  майстринь. Ось що пише одна із його ініціаторок Олена Тарасенко:

« Ми бачимо військових на екранах телевізорів, і постах, іноді - на вулиці... Вони різні - втомлені і бадьорі, переможці і полонені, але ми ловимо себе на думці, що в їхніх очах є щось однакове, знак людей, що побували за межею... Ми намагаємося домагати, звичайно, ми переказуємо кошти, ми складаємо в кошики волонтерів у супермаркетах продукти, але ловимо себе на думці, що ця допомога, хоч і щира, хоч неймовірно, часом життєво важлива, але безлика. Що неймовірно хочеться сказати ДЯКУЮ тим, завдяки кому ми спокійно вкладаємо спати увечері своїх дітей. Хочеться сказати МИ ЗА ТЕБЕ МОЛИМОСЯ. Хочеться сказати МИ НЕ ПІДВЕДЕМО...»

Ми не  маємо змоги сказати ці слова безпосередньо, дивлячись у вічі. Тому і почали виготовляти сувеніри, малювати малюнки, писати листи, які вже скоро полетять до наших захисників. І хай щирі дитячі слова вбережуть тих хто на передовій, і тих, хто лікується у госпіталях.

Погребняк Ж.В.

Переглядів: 361 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0