Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 01:32

Головна » 2012 » Грудень » 14 » Всесвітній день бородьби зі СНІДом
Всесвітній день бородьби зі СНІДом
       Нещодавно в нашому місті була проведена акція "Молодь проти СНІДу". Прийняли участь в цій акції і члени гуртка БДЮТ "Я та здоровий спосіб життя". З метою попередження захворювання на СНІД керівником гуртка Лановенко Ольгою Валентинівною було проведено ряд заходів.
        На заняттях гуртка був проведений усний журнал "СНІД - чума ХХІ століття". Учні прийняли участь у рольовій грі, де грали різні ролі: "людський організм", "грип", "ВІЛ", "клітини імунної системи".
         Гуртківцями були підготовлені цікаві доповіді на тему "СНІД". Наприклад, "Історія виникнення СНІДу", "Розповідь про дівчинку Настю", "Клініка СНІДу", "Шляхи передачі", "Статистика" та "Відомі люди, хворі на СНІД". На заняття було запрошено лікаря-нарколога, який провів бесіду та розповів про основні симптоми СНІДу, про шляхи передачі хвороби, а також були розглянуті способи їх профілактики. Учні задавали багато запитань та отримували на них цікаві відповіді.
        В кінці зустрічі серед гуртківців була проведена гра "Запитання - відповідь". Керівник гуртка ставила запитання а учні шукали шляхи вирішення даної проблеми.
        На завершення було зроблено виставку малюнків на тему: "СНІД - проблема віку".
Переглядів: 618 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0