Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.07.2019, 18:33

Головна » 2014 » Вересень » 6 » Вітаємо з почесним званням «Зразковий художній колектив»
Вітаємо з почесним званням «Зразковий художній колектив»

У Христинівському районному Будинку дитячої та юнацької творчості Жанна Володимирівна Погребняк працює 10 років керівником лялькового театру «Добрик». Чуйна, щира, справедлива, відповідальна, талановита людина, вмілий організатор дитячого колективу,  який не тільки навчає дітей  за інтересами, обдаруваннями впозаурочний час, але й формує особистість сучасного громадянина України, готового до життя,  до свідомого вибору майбутньої професії, вихованого, чуйного, доброзичливого, адже завдання лялькового театру  – не підготувати акторів, а освітити внутрішній світ дитини, відкрити в них джерела енергії і любові, навчити бачити світ .  Зустріч з казкою завжди є таємничою і неповторною. А доторкнутися до самої казки, створити її, показати, виконати роль персонажу – чи не це мрія кожної дитини? Яку й здійснює Жанна Володимирівна.

За творчу та плідну роботу, за перемогу у районних та обласних конкурсах  відповідно до наказу Міністерства освіти і науки № 827 від 15.07.2014 «Про присвоєння та підтвердження почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив»  нашому ляльковому театру «Добрик» було присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив».

Директор БДЮТ

Рачинська Валентина Іванівна