Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.07.2019, 18:24

Головна » 2013 » Жовтень » 1 » Вітаємо переможців
Вітаємо переможців
     Сучасність ставить перед керівником  гуртка завдання постійного творчого пошуку, саморозвитку, самовдосконалення.
      По-новому визначено роль і місце позашкільної освіти в житті кожної дитини. Відтак, актуальною стає проблема постійного вдосконалення професійної компетентності педагога як фахівця, здатного вирішувати поставлені суспільством завдання, формувати всебічно розвинену особистість.
Тому педагоги Христинівського БДЮТ прийняли активну участь у виставці передового педагогічного досвіду.      Методист нашого закладу Брицька Оксана Василівна за методичний посібник "Кожна дитина - таланту краплина" визнана лауреатом виставки "Освіти Христинівщини XVII" і занесена до каталогу передового педагогічного досвіду та відзначена  сертифікатом відділу освіти Христинівської райдержадміністрації. А керівник екологічних гуртків Терещук Л.М. за посібник "Екологічне виховання підростаючого покоління у позашкільному закладі" стала лауреатом виставки "Освіта Черкащини - 2013" Терещук Л.М. отримала сертифікат Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради та сертифікат від відділу освіти Христинівської райдержадміністрації.

Переглядів: 230 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2013  »