Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 25.06.2019, 17:33

Головна » 2019 » Лютий » 5 » "Український сувенір"
"Український сувенір"

Відповідно до річного плану роботи Христинівського районного будинку дитячої та юнацької творчості та плану проведення конкурсів КЗ» Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» вихованці будинку творчості прийняли участь в обласному етапі конкурсу-виставки «Український сувенір» .

Метою проведення та участі в конкурсі є:

- виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва;

- сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчості на традиційному ґрунті;

- співпраця і обмін досвідом між осередками дитячої творчості, культурно-освітніми установами.

Згідно представлених оргкомітету матеріалів впереможцями обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» стали:

1. Безверхній Ігор, вихованець гуртка «Іграшка і декор з фетру» Христинівського районного будинку дитячої та юнацької творчості Христинівської районної ради (керівник Безверхня Тетяна Володимирівна) – І місце
  2. Передрій Софія, вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» Христинівського районного будинку дитячої та юнацької творчості Христинівської районної ради (керівник Терещук Любов Миколаївна) – ІІ місце

1. Крещенський Данило, Сакалюк Лілія, вихованці гуртка «Пізнаємо рідний край» Христинівського районного будинку дитячої та юнацької творчості Христинівської районної ради (керівник Терещук Любов Миколаївна) – ІІІ місце.

Бажаємо усім учасникам конкурсу творчої наснаги та висловлюємо подяку за активну участь.

Переглядів: 26 | Додав: olena_olena80 | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »