Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 22.02.2019, 15:59

Головна » 2018 » Лютий » 10 » Творчий керівник гуртка
Творчий керівник гуртка

Спонукати до творчості може лише творча особистість, яка наділена яскраво вираженими креативними рисами:

-розвиненою творчою уявою;

- фантазією та інтуїцією;

- розвиненість продуктивного мислення, здатністю до комбінування.

Нещодавно в нашому закладі пройшов традиційний конкурс «Творчий керівник гуртка». Переможцями якого стали Погребняк Ж. В. та Безверхня Т. В. Саме вони створюють на занятті гуртка атмосферу, що передбачає підтримку пошукової активності вихованців, ініціативи, оригінальності  та самостійності у вирішенні навчальних завдань. Жанна Володимирівна та Тетяна Володимирівна сприяють та стимулюють прагнення гуртківців до самовираження, розробляють нові форми навчальної взаємодії, широко використовують інтерактивні методи і прийоми навчання, спрямовані на розвиток творчої особистості. Все це сприяє створенню атмосфери пошуку і творчості, спілкування керівників гуртків і вихованців, перехід педагогів на позиції консультанта і помічника, бажання самостійно вибудувати свій творчий навчальний процес. Безверхня Т. В. та Погребняк Ж. В. постійно з своїми вихованцями займають призові місця та є учасниками виставок різних рівнів.

Директор БДЮТ В. І. Рачинська

Переглядів: 43 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0