Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 18:59

Головна » 2020 » Жовтень » 6 » Розкажи про ветерана
Розкажи про ветерана

До дня партизанської слави в БДЮТ було проведено акцію "Розкажи про ветерана"

Ось що на цю тему розповіли нам гуртківці:

З розповідей дорослих, фільмів та книг я знаю, що дуже багато солдат пішли на фронт зі шкільної парти і багато з них не повернулись до дому. Нам відомі приклади героїчних вчинків захисників.  Кожним з Вас рухала любов до Батьківщини та жага перемоги над фашистськими загарбниками.

Шановний ветеран, низький вам уклін та велика подяка за наше щасливе дитинство.

Клименко Владислав

Шановні ветерани, Ви – наша гордість! Мені б дуже хотілося, щоб в наш час більшість людей брали з Вас приклад, були патріотами і завжди захищали свою Батьківщину, особливо зараз, у такий нелегкий для України час.
З повагою до Вас та Ваших подвигів,

Білецький Максим

Вашому поколінню дістався важкий час. Велика Вітчизняна війна принесла вам дуже багато випробувань. Ви пережили втрати рідних, друзів, близьких, поранення, холод і голод.

Ми, ваші правнуки,  знаємо про це, і безмежно вдячні за ваші подвиги, які ви здійснили заради нас!

Спасибі, дорогі ветерани, за наше щасливе дитинство, за блакитне небо!

Лебідь Віталій

Переглядів: 171 | Додав: olena_olena80 | Рейтинг: 0.0/0