Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 22.02.2019, 15:10

Головна » 2018 » Лютий » 7 » Під крилом зразкового колективу лялькового театру «Добрик»
Під крилом зразкового колективу лялькового театру «Добрик»

Вихованці лялькового театру є активними учасниками різноманітних районних, обласних конкурсів, фестивалів учнівської творчості, театральних розвивальних тренінгів, вікторин, інтелектуально-пізнавальних ігор, творчих зустрічей з цікавими людьми.

Пробудження та розвиток творчої активності гуртківців є важливим завданням роботи лялькового театру. В колективі панує дух творчості і довіри, взаєморозуміння і натхнення – та особлива атмосфера, заради якої ходять гуртківці до зразкового колективу лялькового театру «Добрик». А саме головне на заняттях гуртка – це вміння працювати в колективі. Тому керівнику гуртка Погребняк Ж. В. доводиться бути не тільки режисером і педагогом, а й лагідною мамою, розважливим другом і досвідченим психологом. В своїй діяльності Жанна Володимирівна використовує нові. Цікаві форми роботи, тренінги та вправи на релаксацію. Заняття в гуртку розвивають творчі здібності дітей, виразність ігрових образів та дій, інтонацію голосу при передачі характерів героїв літературних творів, формують здатність акторське завдання в дію, викликають у дітей бажання реалізувати свій творчий потенціал. Усі вихованці мають сформовані знання та навички театральних дисциплін: акторської майстерності, сценічного руху, сценічної мови.

За час існування гуртка, її вихованці неодноразово ставали переможцями районного та обласного етапів конкурсу дитячої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини».

Ляльковий театр «Добрик» є найкращим джерелом естетичного. Патріотичного та духовного виховання підростаючого покоління.

Директор БДЮТ В. І. Рачинська

Переглядів: 61 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0