Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 15:44

Головна » 2021 » Лютий » 2 » "Охорона праці очима дітей"- 2021
"Охорона праці очима дітей"- 2021

Відповідно до листа Відділу освіти, культури, молоді та спорту № 14 від 13.01.2021 та Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей",  з метою формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов в різних сферах суспільного життя, профілактики виробничого травматизму за допомогою наголошення на важливості формування високої культури безпеки праці та оцінювання ризиків, що супроводжують трудову діяльність дорослих, популяризації сучасних підходів до управління охороною праці, формування перевентивної культури охорони праці, активізації творчого потенціалу дітей і молоді, сприяння дитячої творчості,в нашому закладі оголошено конкурс дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей"- 2021.

Запрошуємо вихованців закладу до активної участі в конкурсі.

Переглядів: 186 | Додав: olena_olena80 | Рейтинг: 0.0/0