Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 00:21

Головна » 2015 » Грудень » 8 » Обдарованість - дар чи натхненна праця над собою?
Обдарованість - дар чи натхненна праця над собою?

Обдарованість - дар чи натхненна праця над собою?
Запаливши в душі іскру творчості й вміння,
Педагог-позашкільник в дитинство іде.
І любові, і успіху сяйва горіння
Він в дитячі головки легенько кладе.

Неталановитих дітей не буває, просто треба вміти розкрити їхні здібності. Працівники районного будинку дитячої та юнацької творчості допомагають показати вихованцям, як можна з користю проводити свій вільний від навчання час. Наша мета – допомогти розвивати творчі здібності кожної дитини й засвоїти знання, що неодмінно стануть у пригоді вихованцям у дорослому житті. Керівники гуртків нашого закладу розробляють цікаві заходи, завжди використовують новинки і цікавинки у своїй роботі. Ретельно, з індивідуальним підходом, шукають шляхи для розвитку їхніх талантів. Так, керівник гуртків Погребняк Жанна Володимирівна справжній провідник дитячих сердець. Понад усе Жанна Володимирівна любить свою роботу і своїх вихованців, а щоденні турботи перетворюються на справжні радощі. Вона вдало запалила вогник таланту в дитячому серці Чорнобоя Віталія. Заняття орігамі цікаве людям різного віку, що й казати про дітей. Саме цим видом роботи й захопився Віталій, адже творити щось своїми руками – одне задоволення. Віталій з папером на ти, хоча через хворобу його не бачить. Та у спритних руках хлопця він перетворюється на різноманітні казкові персонажі. В нашому закладі відбулась виставка робіт Віталія з модульного орігамі. Представлені вироби зачаровували, захоплювали, бентежили, дивували своїм творчим задумом та технікою виконання. Глядачі отримали велике задоволення та гарний настрій. Свої вироби зазвичай Віталій дарує своїм близьким людям та друзям. Батьки завжди підтримують його, допомагають, стають першими глядачами. У Віталія головне бажання і прагнення приносити красу, нехай дитячими, але такими неперевершеними мистецькими роботами. Одним із головних завдань БДЮТ є пошук талановитих дітей, які мають здібності до творчості та надання їм можливості для подальшого удосконалення своїх талантів, розкриття перспективних ліній для кожної дитини.

Директор БДЮТ
Рачинська В. І.