Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 25.06.2019, 17:05

Головна » 2019 » Лютий » 5 » Новорічна компоиція
Новорічна компоиція

З метою пропаганди бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні у комунальному закладі «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» відбулося відкриття обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки «Новорічна композиція». Гуртківці Христинівського районного БДЮТ стали учасниками конкурсу

Визначали призерів та переможців за 7 номінаціями. Роботи призерів направлені на Всеукраїнську виставку «Новорічна композиція», яка розпочала свою роботу з 20 грудня 2018 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді в м. Києві.

Згідно представлених оргкомітету матеріалів ПРИЗЕРОМ обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» стали:

Судома Вероніка, Корнега Софія, вихованки гуртка «Іграшка і декор з фетру» Христинівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Христинівської районної ради (керівник Безверхня Тетяна Володимирівна).

І МІСЦЕ:

Чорнобой Віталій, вихованець гуртка «Оригамі» Христинівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Христинівської районної ради (керівник Погребняк Жанна Володимирівна).

ІІ МІСЦЕ:

Погребняк Юлія, вихованка гуртка "Іграшка і декор  фетру" Христинівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості ХристинівськоЇ районної ради (керівник Беверхня Тетяна Володимирівна)

ІІІ МІСЦЕ:

Мазурець Ярослава, вихованка гуртка «Бісеринка» Христинівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Христинівської районної ради (керівник Безверхня Тетяна Володимирівна).

Бажаємо усім учасникам конкурсу творчої наснаги та висловлюємо подяку за активну участь.

Переглядів: 32 | Додав: olena_olena80 | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »