Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 23.04.2024, 22:45

Головна » 2020 » Жовтень » 6 » "Насильству - НІ !"
"Насильству - НІ !"

Дитячі очі чисті, щирі
В них видно наміри й думки,
Вони хоч чорні, сині, сірі
Бувають радісні й сумні.

Мабуть, радісними є очі дітей, коли у них щасливе дитинство, коли ніщо не пригнічує і не турбує. А сумними – коли діти зазнають страждань, принижень.

• На жаль, ми живемо у світі де, на превеликий жаль, існує таке негативне явище, як насилля. Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Ми вже звикли сприймати насильство, як щось неминуче. Але ж  прояви насильства порушують права людини, принципи  вільного та справедливого існування.
  •    І коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас в домі, в школі, на вулиці, ми можемо зупинити його.
  •     Іноді ми не усвідомлюємо, що втягнуті в коло насильства, бо можемо не знати, що певні насильницькі акти щодо нас порушують наші права, честь та гідність, не знаємо своїх прав, як зихистити себе.

В будинку дитячої та юнацької творчості керівниками гуртків було проведено бесіди на тему "Насильству - ні!".

Під час бесіди було розглянуть питання "Що таке насилля?" в їхньому розумінні, були зачитані тематичні притчі "Два вовки" та  "Все залишає свій слід", керівники розігрували з гуртківцями різні ситуації та обговорювали як правильно з них вийти щоб оминути насильство.

Переглядів: 189 | Додав: olena_olena80 | Рейтинг: 0.0/0