Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 23.04.2024, 13:13

Головна » 2018 » Грудень » 7 » Міжнародний день людей з обмеженими можливостями
Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

3 грудня Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

http://dspu.edu.ua/biblioteka/wp-content/uploads/2016/12/image003020710112058.jpgВідзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Саме 3-го грудня в Христинівському районному будинку дитячої та юнацької творчості

пройшла районна зустріч дітей з обмеженими можливостями «Краса людини – її доброта», яку провели працівники будинку творчості. Зустріч відбувалася у формі віртуальної подорожі по стежинам життя, девізом якої стали слова «Той хто творить добро – творить саме життя». До цікавої подорожі завітали:

• Перший заступник голови Христинівської районної державної адміністрації Володимир Григорович Валюк;
  • Голова районної організації Блок Петра Порошенка « Солідарність» - Валентин Миколайович Ісаков;
  • Заступник голови районної ради Федичканич Лариса Іванівна;
  • Начальник управління соціального захисту населення Ісакова Світлана Петрівна;
  • Фахівець з профорієнтації Христинівської філії Черкаського обласного центру зайнятості Прокопенко Наталія Іванівна;
  • Методист районного методичного кабінету Забаркіна Неля Петрівна.

Дорослі подарували дітям ігрові набори та солодкі подарунки і були активними учасниками подорожі. Нарівні з дітьми виконували різні завдання стежин життя, що надало зустрічі родинного, веселого та позитивно - емоційного затишку.

На згадку про зустріч гуртківці будинку творчості приготували для учасників подорожі незвичні силуети людини. Кожен силует має сердечко – це нагадування того, що серце кожної людини повинно сповнюватись добротою, любов’ю, надією, вірністю, хорошими вчинками.

Переглядів: 377 | Додав: olena_olena80 | Рейтинг: 0.0/0