Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.07.2019, 18:32

Головна » 2012 » Грудень » 22 » Лист до Святого Миколая
Лист до Святого Миколая
      Щороку у холодні грудневі ночі, коли навколо все вкрите снігом, у віконечка, де живуть хороші і чемні хлопчики та дівчатка, заглядає добрий Святий Миколай. Він приходить непомітно, і тільки до тих, хто був слухняним та допомагав мамі і татові протягом усього року. Але щоб про це дізнався Святий Миколай, йому неодмінно потрібно написати до 18 грудня листа.
     Гуртківці БДЮТ власноруч виготовили яскраві листівки та підписалиїх. У них вони описали всі свої добрі справи та вчинки, свої побажання та мрії.
     Аня попросила у Святого Миколая м'яку іграшку, у новому навчальному році вона покращила свої оцінки.
     Богданчик уважно ставиться до стареньких бабусі і дідуся, допомагає ім, за це він попросив робота й солодощів.
     Ігор навчився виразно читати, став старанішим і уважнішим, він сподівається отримати від Миколая цікаву гру.
     А Лізонька упродовж року була чемною, гарно вчилася в школі, допомагала мамі доглядати за маленьким братиком, Святий Миколай принесе дівчинці велику ляльку.
     Але усі дітки попросили у Святого Миколая здоров'я своїм батькам, рідним, друзям, однокласникам. Їхня заповітна мрія - хай усі дітки на планеті мають маму, тата, дім, багато іграшок, хай будуть здорові і щасливі.

Переглядів: 353 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2012  »