Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 22.07.2019, 14:41

Головна » 2012 » Грудень » 21 » Конкурс "Нехай моя ялиночка залишиться у лісі"
Конкурс "Нехай моя ялиночка залишиться у лісі"
      Наші предки вірили, що в деревах живуть духи і щоб умилостивити їх, розвішували на гілках яблука (символи родючості), яйця (символ благополуччя), горіхи (символ незбагненності Божого промислу). Обрядове дерево повинне було бути вічнозеленим: вважалося, що воно відлякує хвороби і негоди, крім того таке дерево вже саме по собі символ життя.
      Спочатку в будинках підвішували лише зелені гілки ялини чи сосни, а потім почали ставити і цілі дерева - видно вирішили, що такий варіант оберега надійніше. В останій час вплив людини на природу дуже великий. Людство досягло високого рівня розвитку, проте воно досі не навчилося жити в гармонії з природою. Особливо це відчутно перед Новим роком. Коли кожен старається принести додому деревце, та ще й чим красивіше. І не задумується про те, якої шкоди завдає природі.
       Між гуртківцями Будинку творчості було проведено конкурс творів "Нехай моя ялиночка залишиться у лісі". Наші діти чудово розуміют, що природа неповторна і невічна, зашкоджуючи природі, завдаємо шкоди собі. Тому діти написали такі чудові твори та вірші.

Переглядів: 317 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2012  »