Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.07.2019, 18:28

Головна » 2013 » Листопад » 5 » Конкурс колискової пісні
Конкурс колискової пісні
        Під час канікул, до місячника родинно-сімейного виховання, у приміщенні  БДЮТ відбувся  конкурс колискової пісні, організований керівником гуртка Безверхньою Т. В.       До участі у конкурсі запросили дітей  різної вікової категорії від 6 до 15 років. Завданням конкурсу було відродження  кращих народних традицій, сприяння естетичному розвитку і вихованню дітей, збагачення їх духовного світу.
З давніх-давен оберегом дитячого сну була колискова пісня. Лагідним, спокійним мотивом мати не тільки заколисувала дитя, а й вкладала в слова пісні особливий зміст, свої побажання про долю дитини. Тож не дивно, що серед усіх народних пісень  особливою красою виділяються колискові, які супроводжували кожного з нас у дитинстві.
У виконанні дітей прозвучало багато колискових пісень, але найвище журі оцінило виступ Гевко Тетяни (15 років), яка майстерно виконала  колискову  мами-ведмедиці на слова П.Воронька і була відзначена почесною грамотою Будинку творчості. Не менш вразливими  та талановитими  були виступи Ксенії Шевчук, Нестюк Руслани, Дядюк Лізи. За участь у конкурсі усі  учасники були відзначені подяками і солодкими призами.
Конкурс показав, що діти люблять колискову пісню і розвивають цей жанр. Розмаїття виконаних колискових пісень, підтверджує, що ми не забули традицій предків.

Матеріал підготувала Безверхня Т.В.

Переглядів: 351 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2013  »