Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.07.2019, 18:25

Правдиві слова:
Хліб - годувальник -
                                                                                                     Всьому голова!

Керівники гуртків Христинівського районного БДЮТ наполегливо працюють над тим, щоб донести до підростаючого покоління значущість хліба.
З 6 листопада у закладі проходив тиждень "Хліб очима дітей". Розпочався він конкурсами - малюнків, розв'язанням ребусів та бесідами.
Хліб - символ життя. З давніх-давен він у великій пошані в народі. Недаремно у молитві до Бога "Отче наш..." люди, як великої милості, просили не позбавити їх хліба, бо він не просто основа життя. Споконвіку хліб називають святим. Він завжди лежить на столі. Яке щастя, яке добро, що він є на світі. Спочатку в землі, потім у борошні, й, нарешті, на столі. Якби в нас було хліба стільки, що могли б ним  прогодувати весь світ, ми все одно сказали б: бережіть кожну зернину, бережіть не тому, що ми скупі, а тому, що це наш хліб.

Переглядів: 1148 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2012  »