Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 13:29

Головна » 2013 » Червень » 28 » Канікули!
Канікули!
           Велика літня перерва - це період зміцнення їхнього здоров'я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод; це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.
          Оздоровлення - це комплекс заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, фізкультурного характеру, спрямованих на поліпшення та зміцнення стану фізичного і психологічного характеру, спрямованих на поліпшення та зміцнення стану фізичного і психологічного здоров'я дітей. Успіх у роботі залежатиме від зацікавленості організаторів літнього відпочинку, їхньої енергії, наполегливості, любові до дітей, а також уміння пробудити ініціативу і самостійність своїх вихованців, організувати творчі колективні справи.
          Влітку батьки хочуть, аби їхні діти добре відпочили. А працівники Будинку творчості прагнуть, щоб цей відпочинок був ще й цікавим та корисним.
          Під  час літнього оздоровлення на базах шкільних таборів були проведені козацькі забави, де гуртківці приймали активну участь.
          Рольові, спортивні ігри, різноманітні естафети та максимум перебування на свіжому повітрі - для дитячого організму таке поєднання тільки на користь.
         Ми хочемо бачити своїх дітей гарними, щасливими, успішними, але, мабуть, не помилимося, коли скажемо, що кожен із батьків мріє, щоб його дитина була, насамперед, здоровою.

Переглядів: 505 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0