Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 16.04.2024, 13:21

Головна » 2017 » Лютий » 14 » ЮНІ КОЗАЧАТА ХРИСТИНІВЩИНИ
ЮНІ КОЗАЧАТА ХРИСТИНІВЩИНИ

Гурток під такою назвою працює у Христинівському БДЮТ перший рік. Займаючись у цьому гуртку діти навчаються розуміти історичні факти, події в історії країни і рідного краю, формують свій світогляд і розвивають мислення, виховують почуття любові до рідної землі та почуття самовіддано служити Вітчизні. Саме зараз на нашому гуртку пройшов конкурс віршів на патріотичну тематику «Ми, майбутнє України». Переможцем конкурсу стала Білоусова Катерина.

Керівник гуртка «Юні козачата Христинівщини» Терещук Л.М.

Переглянути роботи учнів

Переглядів: 328 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0