Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 11:27

Головна » 2013 » Січень » 27 » Гурток "5 хвилин з мистецтвом" запрошує вивчати живопис на склі
Гурток "5 хвилин з мистецтвом" запрошує вивчати живопис на склі
Протягом семестру ми вивчали різні техніки та жанри малювання. Вивчили будову, пропорції тварин, людей та різноманітних предметів. Ці знання нам зараз допоможуть у нашій подальшій роботі. Ми познайомилися з одним із видів декоративно-прикладного мистецтва, малюнку на склі.
Цей вид мистецтва вирізняється особливостями як способом виконання, так і естетичним виглядом. Живопис на склі виступає яскравою сторінкою образотворчого фольклору, що живиться багатими мистецькими традиціями минулих віків. Тут органічно поєдналися казка і правда, фантазія і реальність.
Його особливість полягає в тому, що ми малюємо не на папері, як завжди, а на склі в дзеркальному відображенні.
Технікою малюнку на склі займається багато відомих живописців, наприклад: І. Скалоздра, А. Рак, Е. Білінська, Г. Теремко, Н. Дільна та інші.
І нас ця техніка зацікавила, тому ми будемо удосконалювати свої вміння і пробувати щось нове і цікаве для нас. Готові роботи будуть приймати участь у різноманітних конкурсах  та виставках.
Переглядів: 1008 | Додав: Olena | Рейтинг: 0.0/0